Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Карти 1:50000, генштаб, ]відповів(-ла)Sergiy L.01:05:13 18/08/2006 Шось вони не закачуються так як треба.
А якісь "маленькі"....з дуже поганою роздільною здатьністю.
Чи може їх якось спеціально тре закачувати?
[ Re: Re: Карти 1:50000, генштаб, ]відповів(-ла)Roman10:51:45 18/08/2006 Не шукай простих шляхів.
Ставиш біля вибраної карти птичку, тоді натискаєш вгорі на меню Datei -> Download.
І воно скачує весь малюнок.
[ Re: Карти 1:50000, генштаб, ]відповів(-ла)Genyk_PMI11:56:47 18/08/2006 Шановні аксакали!
А можна в когось з вас у Львові списати на CD/DVD півкілометрівки Карпат (крім Льв. обл.).
В свою чергу готовий поділитись кілометрівками всьої України (2 CD),
і півкілометрівками Львівської області (1 CD).
[ Re: Карти 1:50000, генштаб, ]відповів(-ла)Юрко17:54:36 18/08/2006 Данке, скалібрував на славу! Переходжу на 500-ки
П.С. Деякі карти, на які є калібровка, відсутні на серваку (М-34-120-1). Коли залиєш?
[ Re: Re: Карти 1:50000, генштаб, ]відповів(-ла)Юрко11:12:01 19/08/2006 А як ти калібрував обрізані мапи, тобто без країв координатної сітки?!
[ Re: Re: Карти 1:50000, генштаб, ]відповів(-ла)rstm15:12:18 19/08/2006 ... все шо мав залив.
Re: А як ти калібрував обрізані мапи, тобто без країв координатної сітки?!
край карти ж видно, а координати рахуються без проблем
[ Карти 1:25000, генштаб, ]відповів(-ла)Tasic11:37:56 20/08/2006 2 Юрко: забиваєш координати 9 реально знатих точок і все. сітка не потрібна.
500 - класно, а 250 - то казка! у кого шо є? напишіть номер на мило, бдл. зібрали би
[ Re: Карти 1:25000, генштаб, ]відповів(-ла)Юрко17:38:13 21/08/2006 маєш на увазі окрім базових тих, що на самій мапі, що й свої вейпойнтові?
250 - то класно, але в мене вони неідеально склеєні, похибка полізе... Крім того, вони набагато старіші за 500.
[ Re: Re: Карти 1:25000, генштаб, ]відповів(-ла)Tasic20:11:09 21/08/2006 якось прив язував 500 метрівку (ту, де Добушанка, М-35-121-Г). Країв не було. Координат також не було. Використав ті точки, що мав реально і кілька доштукував, узявши їх з кілометрівки. Обійтися 4 точками не вдавалося, оскільки карта пожмякана і порушені вертикалі та горизонталі. Того вибрав 9 точок таким чином, щоб їх можна було достатньо просто ідентифікувати на 500 метрівці (вершини гір). Бажано, аби 4 були поближче до країв і решта 5 - більш-менш рівномірно розкидані по площині мапи. Вийшло дуже непогано. Аби не морочитися, то краще не вводити координати вручну, а використати їх із файла з вейпойнтами, який має бути завантажений до того, як завантажується мапа, призначена для калібрування. Для цього тре вибрати "Map" -> "Blank map", далі завантажуємо wpt-файл і картинку з мапою. У вікні прив язки є кнопка "Wp". Вибираємо номер точки 1-9, тицяємо мішенню по мапі по якійсь точці, координати якої містяться у wpt. Після цього тиснемо кнопку "Wp", відкривається список точок і вибираємо ту, яка відповідає точці прив язки. Все дуже просто. Якшо вводити координати точок прив язки уручну, тоді тре слідкувати за UTM, інакше результат брехатиме
а твої 250 усе одно гарні. принаймі рельєф нікуди не подівся ж...
[ Re: Карти 1:50000, генштаб, ]відповів(-ла)rstm12:36:49 21/08/2006 Виявляється що трафік через MediaCenter має певний об’єм на місяць, і цей об’єм уже використаний. Так що хто не встиг - той спізднився, вельком з першого числа.
[ Re: Re: Карти 1:50000, генштаб, ]відповів(-ла)rstm13:21:59 22/08/2006 ... але завше все можна отримати на компактах.
Може хтось має доступ до фтп-серверів?
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Карти 1:50000, генштаб, ]відповів(-ла)rstm09:58:15 23/08/2006 Вчора вечером туди доступ був, зараз немає доступу навіть до сервера, чому?
А які гарантії що адміни не приберуть все звідти? Все ж повний об’єм карпатських 500-метрівок займе до 200Мб і не одна людина захоче мати в себе копію.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Карти 1:50000, генштаб, ]відповів(-ла)Tararasik12:00:29 23/08/2006 в мене доступ є .. але карт нема :(
звичайно шо гарантій нема.. тому потрібно оперативно все зробити :)
закиньте будь ласка хто має тільки скажіть папку точно..дякую :)
[ Re: Карти 1:50000, генштаб, ]відповів(-ла)zanuda21:42:00 22/08/2006 Дякую дуже, все скачав
Якщо надибаєте на щось подібне, дайте знати всьому чесному народові
:))))