стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Приватні оголошення, пиво і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Недільна добирайлівка ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: > За 2 години до водоспаду доповзти можна:-))
Shvidko j vi, d’ad’ko povsaete.. Tam yakras na dvi godiny hody, vse taki kilometriv z 9 bude, nu hiba sho taksom pr’amo do mosty bil’a lisnictva.. Chi shokoladku zauszti, yak buvali rad’at’..
--
A vidnosno Dobushanki - spochatku proidit’, todi oiptimizm vitrominuite.. I vrachuite, sho teper den’ duze korotkiy... I tchekoty maut’ zvichku za nepogody trohi slizkimi buti..
Yak na mene, zara (v listopadi) Jenect’-Siniak-Dodushanka sa den’ ne vklastisa.. Hiba sho y vas vataga molodich losiv i bez naplichnikiv :-).
ps. sory za translit, timchasovi trably...
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Недільна добирайлівка ]
  додав(-ла) IhorOs [registered] 21:36:10 11/11/2005
  > За 2 години до водоспаду доповзти можна:-))
  Shvidko j vi, d’ad’ko povsaete.. Tam yakras na dvi godiny hody, vse taki kilometriv z 9 bude, nu hiba sho taksom pr’amo do mosty bil’a lisnictva.. Chi shokoladku zauszti, yak buvali rad’at’..
  --
  A vidnosno Dobushanki - spochatku proidit’, todi oiptimizm vitrominuite.. I vrachuite, sho teper den’ duze korotkiy... I tchekoty maut’ zvichku za nepogody trohi slizkimi buti..
  Yak na mene, zara (v listopadi) Jenect’-Siniak-Dodushanka sa den’ ne vklastisa.. Hiba sho y vas vataga molodich losiv i bez naplichnikiv :-).
  ps. sory za translit, timchasovi trably...
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Недільна добирайлівка ] відповів(-ла) DarkOne 08:48:12 14/11/2005
   Дякую за пораду, тіко в такому стилі я думав років ще з 10 назад :-) Стаж, панімаєш лі, і голова на плечах, то найкращі порадники.
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Недільна добирайлівка ] відповів(-ла) IhorOs 09:57:21 14/11/2005
    Щось не зрозумів, похвалити Ви мене хотіли, чи навпаки.. але то не принципово.
    Відносно Вашого запитання - цього року в районі Хом’яка проблем з маршрутками не спостерігалося. Власне як з відсутністю на Хом’яку, так і з наявністю трохи далі від Хом’яка, особливо якщо стояти на трасі. Ніби і в неділю теж.. Десь тижнів два назад в неділю по сьомій чекав на маршрутки в Яремчі, то місцеві казали, що ще має бути три маршрутки, одна з Буковеля точно, інші, думаю, теж десь там в районі Хом’яка йдуть..
    Ще як варіант повернення - попутними до Надвірної, а там маршруток тьма ше пізнім вечором (власне в мене так і вийшло, не став чекати ту трійку маршруток). В Франківську був ще раніше за дизель, на який мав необережність спізнитися...
    ---
    ну а за Довбушанку зараз за день - через Синяк - ну не вірю. Хіба шо з фарами підете..
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Недільна добирайлівка ] відповів(-ла) DarkOne 10:22:18 14/11/2005
     А тут вірити і не треба, в таку погоду дас іс нот ріал :-)
     То називається фанатичне планування.
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Недільна добирайлівка ] відповів(-ла) IhorOs 10:39:35 14/11/2005
      То власне тих два тижні назад, з одним хорошим хлопцем збиралися Женець-Хомяк-Синяк-полонина під Явірником..
      Для ліпшої гарантії рішили нічним з Франківська їхати.. Прада, був один стратегічний прорахунок - то стало ясно потім -в вагоні було гарне товариство, і поспати не вдалося ні хвилини, ну так, кімарнути хвилин на 20, і то лише мені..
      ===
      З Микулича виходили ще десь перед пятою ранку, на Женці - як світати стало.. Йшли ну дуже не спіша, бо на супутнику були ну дюже теплі штани, знімати йому було влом, і було дуже жарко йому, коли трохи крок прискорювали (хоча він все таки перед Женцем передівся)..
      Так от, після Хомяка так сонце пригріло (хоча ми готувалися до легенького снігу), так файно стало, так спати захотілося (це власне наслідок стратегічного прорахунку), що рішили під Хом’яком заматрасничати.. Тим більше, що по прикидках - до полонини за видна після Синяка ніяк не получалося.. А в лісі серед ночі промахнутися....
      --
      Хоча якщо чесно - йшли неспіша, трохи знімкували все по трохи (виявилося, шо обидва трохи помішані на тому ділі) - так що коли би не знімкування та теплі штани - то все таки до полонини завидна напевно було би реально - і особливо коли би перед тим ще би години дві поспати, як власне й планувалося..
      ---
      Але не Добушанка, таки так..
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Недільна добирайлівка ] відповів(-ла) Tasic 17:13:21 14/11/2005
       проблем з маршрутками, звісно немає, якшо повертаєшся у Станіслав. А якшо на Київ - тре поспішати :) угу, штани були зимовими
       але фист було заматрасити!
       давно так солодко не дрімав на травичці, вдягнутий як космонавт :))
       Хом як - ура!
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Недільна добирайлівка ] відповів(-ла) IhorOs 18:36:05 14/11/2005
        Дик, той автобус, в який я погрузився перед десятою - ніби на Київ був.. Хоча, не факт, що на нього завше білети є, та й автобусом до Києва - то на любителя, та й дорожче трохи..
        > Хом як - ура!
        :-).. Я тоді відіспався на два місяці наперед...
  • [ Кимось непройдене не означає "нереальне"! ..або непереборний юнацький ідеалізм:-) ] відповів(-ла) Notyka 19:43:25 14/11/2005
   >vse taki kilometriv z 9 bude, nu hiba sho taksom pr’amo do mosty bil’a lisnictva..
  • [ Кимось непройдене не означає "нереальне"! ..або непереборний юнацький ідеалізм:-) ] відповів(-ла) Notyka 19:50:07 14/11/2005
   >vse taki kilometriv z 9 bude, nu hiba sho taksom pr’amo do mosty bil’a lisnictva..
   Ой.. Сорі:-)) Дійсно, як я не здогадалася, що з автобуса можна виповзти за 4 км до мостика..:-))

   >A vidnosno Dobushanki - spochatku proidit’, todi oiptimizm vitrominuite..
   Принципово незгодна! Оптимізм – то така річ, яку випромінювати просто необхідно! І не «після», а «до».. Надихає і сповнює силами... «Під час» не завадить реалізм.... А власне «після» найкращим є просто пляшечка пива;-)

   Так от, стосовно Добушанки. Хоч вбийте, не розумію, чому за нормальної погоди не можна, спустившись о 15-й з Хом’яка бути о 17-й (захід сонця) на Малому Горгані, а до 18-ї під час сутінок спуститися до води/хатки? Що, при непереборному бажанні відвідати Добушанку заважає вийти до 7-ї й до 10-ї піднятися нагору, а далі хутко в Яремчу?
   Звісно, фанатично, але коли сповненний бажанням, на заваді можуть стати тільки зовнішні обставини на кшталт непривітних мокрих горганських валунів та інших погодніх умов, які окутують солодкою дрімотою:-))

   З.І. Привіт Хорошому Хлопцю;-))))
   • [ Альтернативні проходи ] відповів(-ла) Notyka 19:53:29 14/11/2005
    Може хто знає, чи існує перехід з Синяка на Явірник? На кілометрівці, на північ від Синяка починаючи з висоти приблизно 1400 намальована заманлива стежечка, але північний схил безнадійно вкритий суцільним жерепом.... На жаль, прохід знайти не вдалося. Чи він існує?
    • [ Re: Альтернативні проходи ] відповів(-ла) IhorOs 22:32:10 14/11/2005
     Взагалі в липні майже абсолютно чайницькою компанією з полонини з під Явірника пішли на Синяк майже в лоб, правда спочатку по лісі від полонини трохи вправо взяли - там є дорога. Коли показалося, що дорога занадто від Синяка втікає (то вже було після потічка, що перетинає дорогу) - взяли вліво майже на 90 і пішли на підйом лісом прямо.. Далі через жереп, вийшли прямо на вершину Синяка.
     Коли ще йшли по дорозі, до повороту наліво стріли групу вінничан, які верталися назад - типу там непрохідна стіна жерепу.. З нами була одна гарна пані, яка сказала, що непрохідного жерепу нема в принципі, я погодився, решті було все одно, бо вони ше жерепу не бачили :-) - незважаючи на це особливих проблем з проходженням не було - правда погода була добра, дощик трохи наприувнці лише..
     То я до того, що не думаю, що буде особлива проблема пройти через той жереп з зворотньому напрямку, звичайно, якщо не сніг :-). А далі лісом до полонини майже як по бродвею.. Від полонини до Явірника я як мінімум два виходи (майже до самого) - одна - як на Женець, та що по хребту, вздовж Явірника - стежка з полонини починається траверсно до хребтика, в момент виходу на хребтик, звичайно повертаємо не вправо (вниз) як на Женець, а вліво - в вверх по хребту.. Стежка по хребту добра. Стежка закінчується на локальній висотці, далі губиться. На ту ж висотку з полонини можна піти прямо в верх - там від кулиб якщо піти вверх мимо одинокої смереки (там біля тої смереки мобілка найкраще ловить) - то теж буде стежка прямо вверх - похоже, вона виходить на ту ж локальну висотку, що писав вище - але я до кінця тею стежкою (до висотки) не доходив...
     З висотки пару метрів спуску - а далі в тому самому напряму - і вперед - то вже фактично підйом на Явірник. Трохи сухостою, але терпимий, хіба що перед самим Явірником - метрів з 20-30 буде трохи конкретнішого..
     По хребтику та до Явірника на підйом йдем так, щоби Хомяк був майже за спиною, ну, може трохи на лівому плечі..
    • [ Re: Альтернативні проходи ] відповів(-ла) IhorOs 22:37:53 14/11/2005
     Ps. Tasic казав (якщо я правильно зрозумів), що з полонини вздовж струмка (того, що трози в лісі, по стежці від кулиби в сторону Добушанки) ще знає один підйом на Явірник, то мо при нагоді напише..
   • [ Re: Кимось непройдене не означає "нереальне"! ..або непереборний юнацький ідеалізм:-) ] відповів(-ла) Tasic 21:28:13 14/11/2005
    1. Потяг не зупиняється біля лісництва. Тому +5 км і хоч шо роби. Мова йшла про раховоз
    2. Зранку від розвилки під Малим Ґорганом йти десь хвилин 40 по дорозі. Далі години 2 на вершину Добушанки. З однієї на другу десь 30 хв. Тепер ше потрібно спуститися назад. А далі шльопати ~15 км через Переслоп до Яремчі. "Хутко" ніяк не вийде. Якшо дощ - на перевалі просто казка :). Дійти до Яремчі так, шоб встигнути на київський, можна на килимі- літакові або на скатертині-самобранці, коли набридне перший засіб :))
    Пройдено власними ногами у дощ уночі. Швидко не вийшло
    Приємно, що з маршртуками краще стало
    З.І. "Хороший" також передає привіт ;-)
    • [ Не провокуйте мене, будь-ласка!:-) ] відповів(-ла) Notyka 16:06:27 15/11/2005
     1. Від початку мова йшла про тих, хто на раховоз сідати не збирався.
     2.1.По часові не набагато розходиться з тим, що хотілося мені. Ну хіба я зимові штані не одягаю:-Р
     2.2.Банально, але дощ не вважаю хорошою погодою.
     З.І. Якщо на наступні вихідні почапаю на Добушанку - одною скатертиною-самобранкою не відкупишся:-)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::