стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Куплю-продам"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: куплю лижні штани ] повідовив(-ла) Євген
Текст повідомлення: Крім Шулявки, де як відомо- секонд хенд( а значить про мембрани лижних штанів можна забути) є ще файний Сінний ринок. Ото там є одна магічна точка (не в самому приміщенні, а на дворі, в одному з 6 контейнерів що за сходами), де я власноруч вторгував абсолютно нову Gore-tex куртку за 250гр. шалено помаранчеву між іншим! Зараз у них там Росіньйоль куртки (пристойні) за стартовою ціною 450гр. ,реально гривень за 350віддадуть. Повно лижних штанів з Треспасс і Гортехів , стартова ціна 290, реально -200(різних кольорів та абсолютно нові).
Але треба поспішати , наш старий і романтичний Сінний риок працює до 1 березня, потім все там позакривають і зведуть на тому місці якесь жлобство.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: куплю лижні штани ]
  додав(-ла) Євген [guest] 03:45:12 28/01/2005
  Крім Шулявки, де як відомо- секонд хенд( а значить про мембрани лижних штанів можна забути) є ще файний Сінний ринок. Ото там є одна магічна точка (не в самому приміщенні, а на дворі, в одному з 6 контейнерів що за сходами), де я власноруч вторгував абсолютно нову Gore-tex куртку за 250гр. шалено помаранчеву між іншим! Зараз у них там Росіньйоль куртки (пристойні) за стартовою ціною 450гр. ,реально гривень за 350віддадуть. Повно лижних штанів з Треспасс і Гортехів , стартова ціна 290, реально -200(різних кольорів та абсолютно нові).
  Але треба поспішати , наш старий і романтичний Сінний риок працює до 1 березня, потім все там позакривають і зведуть на тому місці якесь жлобство.
  • [ Re: Re: куплю лижні штани ] відповів(-ла) DarkOne 10:16:59 28/01/2005
   аха, а шиють ті "Треспасси і Гортехи" китайці на Затрєщині :-))
  • [ Re:поправочка ] відповів(-ла) посторонним [guest] 17:01:50 24/02/2005
   Киев. 24 февраля. ИНТЕРФАКС-УКРАИНА - Киевский городской совет обязал инвесторов, которые намерены построить торгово-офисный и жилой центр на территории Сенного рынка, сохранить старое здание рынка и осуществить его капитальный ремонт и реконструкцию.

   Такое решение было принято на заседании Киевсовета в четверг.

   Данным решением Киевсовет внес изменения в свое предыдущее решение от 21 октября 2004 года, предоставлявшем ООО "Ферро" и ООО "Сенной рынок" земельный участок для строительства торгово-офисного и жилого центра на улице Воровского, 17 и предусматривавшем снос всех существующих зданий на территории рынка.

   Как передает корреспондент агентства "Интерфакс-Украина", данное решение на заседании в четверг выносилось на голосование несколько раз, не набирая необходимого количества голосов. Как заявил Киевский городской голова Александр Омельченко, он знает о "закулисных договоренностях" депутатов Киевсовета и призвал "отказаться от них".

   В ходе заседания депутат Игорь Дзвонык, в частности, заявил, что старое здание Сенного рынка находится в аварийном состоянии. Он также отметил, что инвесторы уже взяли кредит в $3 млн. для осуществления данного проекта, при этом в новом торгово-офисном центре торговые площади будут увеличены на 2 тыс. кв. м. Как заявил депутат, решение о реконструкции старого здания рынка принимается, исходя из "политической целесообразности".

   А.Омельченко подчеркнул, что на территории Сенного рынка "абсолютно реально" построить и новый торгово-офисный центр, и параллельно выполнять комплексный поэтапный капитальный ремонт старого здания рынка, сохранив рабочие места.

   В конечном итоге депутаты приняли решение о сохранении старого здания рынка 48 голосами из 68 депутатов, присутствовавших на заседании.


   Лб-иш

   15:33:12 EET-2


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::