стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ на Сивулю ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: хто хоче поматраснічати 2-3 дні в районі Сивулі? Маршрут: Івано-Франківськ - с. Гута - полонина Рущина - Сивуля - ур. Пекло - вдсп. Салатрук - с. Бистриця - Івано-Франківськ. Завтра виїжджаємо о 8-20 або 10-20 маршруткою з Франківська. Двоє дорослих і двоє дітей. Пишіть сюди або на мило або дзвоніть 8(050)267-22-68.
Все спілкування на дану тему
 1. [ на Сивулю ] додав(-ла) ksanka 10:30:31 08/08/2006
  хто хоче поматраснічати 2-3 дні в районі Сивулі? Маршрут: Івано-Франківськ - с. Гута - полонина Рущина - Сивуля - ур. Пекло - вдсп. Салатрук - с. Бистриця - Івано-Франківськ. Завтра виїжджаємо о 8-20 або 10-20 маршруткою з Франківська. Двоє дорослих і двоє дітей. Пишіть сюди або на мило або дзвоніть 8(050)267-22-68.
  • [ Re: на Сивулю ] відповів(-ла) Roman 10:35:54 08/08/2006
   Пантруйте добре!
   Крадуть, ходять підозрілі типи по горах.
   Інформація 10-денної давності.
   • [ Re: Re: на Сивулю ] відповів(-ла) Billy Bons 11:07:04 08/08/2006
    Підтверджую. На Рущині треба бути уважним.
    А було так.
    5 днів тому. Ми стояли не на самій Рущині, а з іншого боку, недалеко від стежки що веде до Пекла. Ранком йшов дощ, і всі сиділи по наметах. З боку пекла виповзло три молодики і з словами "О! Диви! Нікого нема!!!" Посунули просто на наші намети". Ці слова та звуки наближаючихся кроків дуже зацікавили нашого колегу Мишка і він визирнув з намету. Молодики одразу змінили напрямок руху і зробили вигляд що йдуть повз нас. Але Мишко стверджує, що вони мали наміри зовсім не поспілкуватися чи розпитати дорогу :)
    Тож не лишайте біля наметів ничого такого, що можна легко поцупити. Та й самі намети без нагляду залишати не варто.
    В інших місцях (Мала Боревка, Легіони, Пантир та ще парочка) ніяких проблемних ситуацій не виникало.
  • [ Re: на Сивулю ] відповів(-ла) vasyl 12:04:18 08/08/2006
   Не знаю,як давно Ви ходили з Гути, але з місяць тому ми вдвох(жінка) виїхали з ів.Фр. до Гути в 11г і аж в 19.30 були на Рущині.
   Причина довгого переходу була в тому, що там зійшло взимку близько 5-6 лавин і приходиться перебиратись через завали. Про перехід 5-6 разів потічки без кладок напевно знаєте.
   Тому з малими дітьми йти даним маршрутом буде проблематично. Якщо є час, краще піти через пер.Боревка(Погар) і далі маркованим до Рущини
   • [ Re: Re: на Сивулю ] відповів(-ла) ksanka 17:23:34 08/08/2006
    Василю, дякую за інформацію. Ми були в тих краях минулої осені. Справа в тому, що до Рущини прямували з Гути, а потім заблукали і окольними стежками вийшли вже на Сивулю. Але коли спустилися з Сивулі на Рущину і зустріли там грибників, вони сказали, що піднімалися з Гути чотири години. Якщо нескладно, можете просвітити на рахунок маршруту через перевал? чи краще йти з Бистриці і назад? цю дорогу ми знаємо і ходили з дітьми. Дітям - 9 і 11 років.
    • [ Re: Re: Re: на Сивулю ] відповів(-ла) Billy Bons 17:38:29 08/08/2006
     Минулого року на полонину Погар ходили з малим хлопцем (7 років), правда далі він не пішов - повернулися з батьком назад до Гути, вистачило. Але маршрут там дійсно не складний.
     Цього року пробігли взагалі без напруження. :)
     Від Погара до Рущини нижньою стежкою в обхід Сивулі - теж йти досить не складно.
     Якщо в Гуті бути до обіду - до вечора будете на Погарі, а за наступний день - на Рущині. Якщо час не жме - то можна заночувати перед під"омом на Ігровище і на Погар перейти наступного дня (від початку під"йому до полонини - 4.6км, але 600 метрів в гору, до під"йому з Гути - 8км).
     З Бистриці йти б не радив - мені особисто дорога понад Салатруком дуже не сподобалась - дуже вже її лісовози закатали. Але там є дуже симпатичний водоспад, який вартий того, щоб на нього подивитись :)
     • [ Re: Re: Re: Re: на Сивулю ] відповів(-ла) Roman 18:56:04 08/08/2006
      Доречі, озера під водоспадом вже практично нема: дамбу прорвало і там лишилось ледве 50 см води :(((
    • [ Re: Re: Re: на Сивулю ] відповів(-ла) Юрко 17:54:42 08/08/2006
     на перевал Погар (Боревка) з Гути.
     Йдеш з Ст. Гути 5,5 кілометрів на південь по дорозі. Орієнтиром повороту вправо буде дерев"яний міст з чотирьох колод, порослих травою і занесених землею, далі зліва буде покинута хата синього кольору. Далі - поворот вправо. Через кілометр буде бесідка. Рухатись далі долиною річки Лопушна до повороту 1,5 км. Орієнтир повороту - роздвоєна смерека (одна менша, друга більша, чітка стежка вправо, залишки дерев"яного щита). Далі ніде не звертати, йти завжди прямо (вгору). Орієнтир - через 500 м. могила з зотлілими гумовими чоботами. Далі - набір висоти аж Погара.
     • [ Re: Re: Re: Re: на Сивулю ] відповів(-ла) vasyl 18:33:44 08/08/2006
      Хата на 5 км може бути вже не синього кольору - її ремонтує лісгосп і вона має скоро дуже добре виглядати.
      Поворот направо саме біля цієї хати (на дорозі камінь).
      Ми ходячою компанією піднімались 4,5 год з Гути.Маршрут Юрко описав.
      До води на перевалі йти по маркуванню, яке веде далі на Сивулю (3.5-4 год) і Рущину. З дітьми буде більше, але за день спокійно перейдете. Якщо буде напряг з погодою, М.Сивулю справа можна траверснути не дуже чіткою стежкою.
  • [ Re: на Сивулю ] відповів(-ла) ksanka 23:05:22 08/08/2006
   дякую всім за інфу. Сподіваюсь, погода нам не стане на заваді.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::