стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Мармароси 1-3 липня ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Поїхав я з компанією до румунської границі на мармароси. 1 липня були вже в Діловому дозвіл від прикордонників отримували 2 години:) Хоча заздалегіть вислали факсом свої паспортні дані! Підйом в на полонину Лисячу зайняв шість з половиною годин. На полонині розбили палатки і сходили до гуцулів за молоком вони мене лякали ведмедями казали що це їхній "дім" і що живий я до палаток можу не дійти але я був з ліхтариком в 11.30 я був біля палаток посмакували тепленьким молочком! Зранку двоє дівчат і брат пішли на ПІМ без рюкзаків. А всі що лишились робили сніданок який перейшов в обід:) В 14.30 я і ще двоє пішли теж на ПІМ! В деяких місцях стежинка проходила біля обриву бачили в низу снігу досить багато:) На ПІМі пофотографувались там якраз були туристи з чехії чоловік 7 але з рюкзаками. Заблукати досить складно бо стежинок багато... Зайшли до гуцулів вони нас почастували бринзою але ще свіжою і несоленою всім сподобалось. До палаток іти не далко всього км. Вечеро прийшли чотири туристи з Говерли йшли 4-5 днів і дуже були раді побачити свої бо ми за весь час зустріли лише дві групи з чехії. Останій вечір був дуже цікавий пив з гуцулами і з туристами чехії памятаю мало голова боліла сильно вранці:))) Зранку майже склавши рюкзаки нас застав дощ але йшов хвилин 10 але ноги я встиг намочити! Назад дорога це суцільний спуск який дався нам легко:))) І дощу під час спуску не було. Перепочили на лавочках біля хатини під стріхою там було величезна кількість віників для бані і таке враження що там побували бомжі! Про негрів самалійців вже всі чули їх було 8-о. 6 зловили а двоє втекли але гуцули мені розповідали що їх зловили румунські прикордонники. Вражень море фотографій 50 але не цифрових. Зпогодою майже повезло:) Згорів на сонечку приїхав як негр:) Якщо є якісь питання пишіть. dekanvictor@pochta.ru Якщо є орфографічні помилки вибачайте!
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Мармароси 1-3 липня ]
    додав(-ла) dekanvictor 15:58:53 06/07/2007
    Поїхав я з компанією до румунської границі на мармароси. 1 липня були вже в Діловому дозвіл від прикордонників отримували 2 години:) Хоча заздалегіть вислали факсом свої паспортні дані! Підйом в на полонину Лисячу зайняв шість з половиною годин. На полонині розбили палатки і сходили до гуцулів за молоком вони мене лякали ведмедями казали що це їхній "дім" і що живий я до палаток можу не дійти але я був з ліхтариком в 11.30 я був біля палаток посмакували тепленьким молочком! Зранку двоє дівчат і брат пішли на ПІМ без рюкзаків. А всі що лишились робили сніданок який перейшов в обід:) В 14.30 я і ще двоє пішли теж на ПІМ! В деяких місцях стежинка проходила біля обриву бачили в низу снігу досить багато:) На ПІМі пофотографувались там якраз були туристи з чехії чоловік 7 але з рюкзаками. Заблукати досить складно бо стежинок багато... Зайшли до гуцулів вони нас почастували бринзою але ще свіжою і несоленою всім сподобалось. До палаток іти не далко всього км. Вечеро прийшли чотири туристи з Говерли йшли 4-5 днів і дуже були раді побачити свої бо ми за весь час зустріли лише дві групи з чехії. Останій вечір був дуже цікавий пив з гуцулами і з туристами чехії памятаю мало голова боліла сильно вранці:))) Зранку майже склавши рюкзаки нас застав дощ але йшов хвилин 10 але ноги я встиг намочити! Назад дорога це суцільний спуск який дався нам легко:))) І дощу під час спуску не було. Перепочили на лавочках біля хатини під стріхою там було величезна кількість віників для бані і таке враження що там побували бомжі! Про негрів самалійців вже всі чули їх було 8-о. 6 зловили а двоє втекли але гуцули мені розповідали що їх зловили румунські прикордонники. Вражень море фотографій 50 але не цифрових. Зпогодою майже повезло:) Згорів на сонечку приїхав як негр:) Якщо є якісь питання пишіть. dekanvictor@pochta.ru Якщо є орфографічні помилки вибачайте!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::