стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Чи є небезпека ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Там і медведі, і вовки, і дики. Але вони мирні і тікають, поки ти на них не попадеш лоб в лоб. А на тій карті багато шо пишуть. Не слухай, іди спокійно. :)
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Чи є небезпека ]
  додав(-ла) komaruk 20:41:26 12/07/2007
  Там і медведі, і вовки, і дики. Але вони мирні і тікають, поки ти на них не попадеш лоб в лоб. А на тій карті багато шо пишуть. Не слухай, іди спокійно. :)
  • [ Re: Re: Чи є небезпека ] відповів(-ла) Qbl 11:11:52 13/07/2007
   Бачив ведмежі сліди під Молодою. Але влітку ні ведмедів, ні вовків можна не боятися. Небезпечні вони хіба що для відкритої банки з тушонкою, кинутої під намет. А от взимку краще не зустрічатися ні з тими ні з іншими, особливо з ведмедями, яки не спиться. А от щодо горганського блуду, то це набагато важливіше. Цікавий був зі мною випадок. Йшли ми значить з товаришем на Яйко з Воловця. Все добре так карту забули. Йшли вночі десь північніше від Вишкова. Яке ж було наше здивування коли вранці побачили сонце, яке сходитьтам де заходило.:) Але по-справжньому заблудитися дуууже важко.Я б сказав неможливо. Хіба що часу багато згаяти можна
   • [ Re: Re: Re: Чи є небезпека ] відповів(-ла) jean 16:32:11 13/07/2007
    Пару років тому, на спуску з Свидовця біля Усть-Чорної бачили ведмедів. Я потім цікавився тим питанням і виявилось що найлегше їх зустріти в травні(тоді і бачили), бо вони в той час своїх "малих" виводять "в люди", вчать всьому. Крім того читав, що в історії не зафіксовано жодного випадку, щоб медвідь напав на групу більше ніж 3 людей(якщо мама з малими правила не діють :))


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::