стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Петрос-Говерла ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: На Першотравень я ходив за маршрутом Кваси-Петрос. Хоча з Яблуницького перевалу здається, що снігу багато, насправді по проталинах його можна постійно обходити. Довелося на підході до Петроса лише раз йти по снігу: десь метрів 50 по коліно протопатною стежкою і все. Сніг трошки твердий, але не фірн, провалюється, наближається по консистенції до каші. За цей час після дощів може перетворитися на тверду кашу. Вночі було біля 8 -10 тепла, тому навряд чи зафірнується. На вершині Петросу сніг був, але тільки місцями по кісточку. Кішки та снігоступи не знадобляться, хоча що буде на перемичці Петрос-Говерла, точно не скажу.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Петрос-Говерла ]
    додав(-ла) Один 09:44:41 17/05/2010
    На Першотравень я ходив за маршрутом Кваси-Петрос. Хоча з Яблуницького перевалу здається, що снігу багато, насправді по проталинах його можна постійно обходити. Довелося на підході до Петроса лише раз йти по снігу: десь метрів 50 по коліно протопатною стежкою і все. Сніг трошки твердий, але не фірн, провалюється, наближається по консистенції до каші. За цей час після дощів може перетворитися на тверду кашу. Вночі було біля 8 -10 тепла, тому навряд чи зафірнується. На вершині Петросу сніг був, але тільки місцями по кісточку. Кішки та снігоступи не знадобляться, хоча що буде на перемичці Петрос-Говерла, точно не скажу.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::