стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Водоспад Гук, стежка з Синяка в Поляницю ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: З Синяка серпантином можна зійти на полонину. Внизу полонини, зліва зайти в ліс і знайти траверсну стежку, яка виведе на хребет, паралельний хребту Синяка. Піти цим хребтом вліво, а потім одним з відрогів зійти в Поляницю. По відстані однаково - чи сходити в центр села, чи взагалі на сам початок. Там буде кілька варіантів зійти в село, але всі нормальні, головне не падати до потоків, а йти гребенями, по яких є дороги.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Водоспад Гук, стежка з Синяка в Поляницю ]
  додав(-ла) zubr 11:16:31 11/08/2014
  З Синяка серпантином можна зійти на полонину. Внизу полонини, зліва зайти в ліс і знайти траверсну стежку, яка виведе на хребет, паралельний хребту Синяка. Піти цим хребтом вліво, а потім одним з відрогів зійти в Поляницю. По відстані однаково - чи сходити в центр села, чи взагалі на сам початок. Там буде кілька варіантів зійти в село, але всі нормальні, головне не падати до потоків, а йти гребенями, по яких є дороги.
  • [ Re: Re: Водоспад Гук, стежка з Синяка в Поляницю ] відповів(-ла) sobashko@gmail.com 01:18:30 14/08/2014
   Згадана полонина - Томнатик. її видно із вершини Синяка, вона внизу під Синяком.Там - еолиба і молоко. Згаданий хребтик - Грунь Гострий.Пропоную спуск із Синяка до кінцевої зупинки автобусів у Буковелі: Синяк (вершина 1667)-серпантин-Томнатик-г Бульчиньоха-витяг 3, потім 7-АЗ.кінцева. Стежка наверх на гору, а потім дороги по південному схилу гори ведуть майже постійно на південь. Це - найкоротший і нвйпростіший шлях до АЗ.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::