стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: г. Горган ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: отже, виізд з Калуша на Осмолоду 7-45, прибуття в Осмолоду 10-05, виїзд з Осмолоди до Калуша о 17-00. До Яли треба пиляти бл. 6км не менше 1,5 год і далі до підніжжя Горгану ще десь до 0,5 год. Підйом на Горган бл. 2 годин. Специфіка підйому така що він починається відразу від дороги, затяжний і досить крутий, відносно пологих ділянок малувато. За семигодинний відтинок часу при мінімумі вантажу за плечима теоретично вкладаєтесь, але часу імхо впритирку. Бажаю успіху!
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: г. Горган ]
  додав(-ла) jurav 19:44:14 11/05/2010
  отже, виізд з Калуша на Осмолоду 7-45, прибуття в Осмолоду 10-05, виїзд з Осмолоди до Калуша о 17-00. До Яли треба пиляти бл. 6км не менше 1,5 год і далі до підніжжя Горгану ще десь до 0,5 год. Підйом на Горган бл. 2 годин. Специфіка підйому така що він починається відразу від дороги, затяжний і досить крутий, відносно пологих ділянок малувато. За семигодинний відтинок часу при мінімумі вантажу за плечима теоретично вкладаєтесь, але часу імхо впритирку. Бажаю успіху!
  • [ Re: Re: г. Горган ] відповів(-ла) komaruk 21:20:14 11/05/2010
   Дякую за інформацію. Приємно, що на сайті ще є люди, яким повідомити потрібну інформацію легше, ніж попідмахувати когось.
   • [ Re: Re: Re: г. Горган ] відповів(-ла) vasyl 21:32:11 11/05/2010
    Дуже неприємно сприймається, коли місцевий мешканець, який живе найближче до Осмолоди, задає питання, на яке відповідь можна знайти не тільки потицявши пальцями по клавіатурі.
    І то вже не перший раз, тому саме цього разу дістало.
    • [ Re: Re: Re: Re: г. Горган ] відповів(-ла) vasyl 21:37:59 11/05/2010
     Ще - особисто я декілька разів писав про той розклад, і Ви як місцевий мешканець, мали б то прочитати і запамятати і іншим розказувати, але Ваша розумність проявляється переважно в інших речах, які не виглядають такими елементарними для Вас.
   • [ Re: Re: Re: г. Горган ] відповів(-ла) komaruk 15:02:33 12/05/2010
    погодьтесь, потицяти пальцями по клаві - в даному випадку теж варіант. На жаль, в гори ходжу не так часто, як хотілось би, тому за всіма змінами в графіку транспорту не слідкую. Хоча старий графік знав ледь не напамять, ще й фотку того паперчика на всякий випадок тримав в телефоні. Надалі і ці дві часові відмітки вб"ю собі в голову і буду всім розказувати, як ото ви заповіли в попередньому повідомленні.
    Дякую за зауваження, буду виправлятись.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::