стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Сніг на Чорногорі ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: В продовження теми - збираємося на 1-2(3) травня маршрутом Вороненка - Кукул - Завоєла - Заросляк - Говерла - Заросляк - Несамовите - Туркул (як варіант - із Говерли до Туркула хребтом, але в такому випадку хотілось би не траверсувати Пожижевську і Данциж) - Несамовите - Заросляк. У випадку поганої погоди/великого снігу закінчуємо Говерлою, звідти спускаємося вниз і йдемо на дорогу. Питання про сніг навіть не стоїть - зрозуміло, що він є і його багато. Питання в іншому - чи є втоптана стежка (з Говерлою і Несамовитим приблизно ясно, цікавить в першу чергу хребет Кукула), щоб не прийшлося загрузати в мокрий мерзлий сніг, який неможливо зрушити ногою.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Сніг на Чорногорі ]
    додав(-ла) komaruk 13:13:35 25/04/2015
    В продовження теми - збираємося на 1-2(3) травня маршрутом Вороненка - Кукул - Завоєла - Заросляк - Говерла - Заросляк - Несамовите - Туркул (як варіант - із Говерли до Туркула хребтом, але в такому випадку хотілось би не траверсувати Пожижевську і Данциж) - Несамовите - Заросляк. У випадку поганої погоди/великого снігу закінчуємо Говерлою, звідти спускаємося вниз і йдемо на дорогу. Питання про сніг навіть не стоїть - зрозуміло, що він є і його багато. Питання в іншому - чи є втоптана стежка (з Говерлою і Несамовитим приблизно ясно, цікавить в першу чергу хребет Кукула), щоб не прийшлося загрузати в мокрий мерзлий сніг, який неможливо зрушити ногою.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::