стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Близниця скітур ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: находилася тих лижних походів...на кількох людей вистачить, тому з власного досвіду однозначно заявляю - на лижах швидше. навіть, якщо ті лижі інколи приходиться возити верхи на власній спині. але ж питання про скітур, а не про лижі... колись пробувала. то відчуття було таке, що ні пішки в тому взутті не походиш толком, ні до гірських лиж не дотягує. може з тих часів все удосконалилося. тому і питалася... ;)
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Близниця скітур ]
  додав(-ла) manyasfon 11:34:57 03/02/2010
  находилася тих лижних походів...на кількох людей вистачить, тому з власного досвіду однозначно заявляю - на лижах швидше. навіть, якщо ті лижі інколи приходиться возити верхи на власній спині. але ж питання про скітур, а не про лижі... колись пробувала. то відчуття було таке, що ні пішки в тому взутті не походиш толком, ні до гірських лиж не дотягує. може з тих часів все удосконалилося. тому і питалася... ;)
  • [ Re: Re: Re: Близниця скітур ] відповів(-ла) climber 17:24:36 03/02/2010
   взуття - аналог пластиків для альпінізму, тобто фіксована підошва на вібрамі для сходжень. Ходити по рівному можна, але не так зручно. Коли треба було то ми пройшли і 30 км пішки в тому за день. Якщо на лижах то майже як на бігових, просто трохи менше вільності руху при проштовхуванні вперед. Якщо порівнювати з гірськими лижами, то беруться як правило легкі райдові для скітуру, тобто власне гірські і беруться, просто кріплення легенькі і не такі великі і безпечні (наприклад нема пружинного самоскиду зі сторони носка). А так то техніка спуску та ж що і в гірських лиж.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::