стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Петрос. "Подвиг Progektorа" ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Висловлю і я свою думку з цього приводу. Як на мене трохи друзі мали більше приділяти даному екземпляру ). Я якось сам друзів водив на Петрос-Говерлу у квітні , при цьому маючи хоч якийсь досвід, то один колєга взяв радянський 30л. колобок засунув туда коцик, 4 консерви і один зимовий черевик...на моє питання а де ж другий - він відповів що комусь з нас дасть, бо в нього не влізає все ).Ну але все закінчилося добре, найшли і рюкзак і спальник, і навіть помістили два черевмка ) Думаю такі казуси у всіх свого часу були. Такшо просто будьте свідомі, старайтесь вчитись на чужих помилках і починати з чогось полегше треба. Такшо робіть висновки і вдалих походів .
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Петрос. "Подвиг Progektorа" ]
  додав(-ла) Kys 20:34:05 10/02/2010
  Висловлю і я свою думку з цього приводу. Як на мене трохи друзі мали більше приділяти даному екземпляру ). Я якось сам друзів водив на Петрос-Говерлу у квітні , при цьому маючи хоч якийсь досвід, то один колєга взяв радянський 30л. колобок засунув туда коцик, 4 консерви і один зимовий черевик...на моє питання а де ж другий - він відповів що комусь з нас дасть, бо в нього не влізає все ).Ну але все закінчилося добре, найшли і рюкзак і спальник, і навіть помістили два черевмка ) Думаю такі казуси у всіх свого часу були. Такшо просто будьте свідомі, старайтесь вчитись на чужих помилках і починати з чогось полегше треба. Такшо робіть висновки і вдалих походів .
  • [ Re: Re: Re: Re: Петрос. "Подвиг Progektorа" ] відповів(-ла) climber 12:30:24 11/02/2010
   я ходив в дитинстві з Осмолоди на Синевир (літом), то з 6-тьох учасників один був щойно з весілля (в сорочці і туфлях) і мав чавунний казан що висів на самому краєчку "колобка", другий притягнув нунчаки і коньяк в склі, третій тягнув колун (не сокиру) і 4 кг цукру. Але ми вижили...
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: Петрос. "Подвиг Progektorа" ] відповів(-ла) zoldr 12:48:26 11/02/2010
    Я якось на тавневі зустрів під петросом двох чудаків зі Львова в тапочках і з кітайськім баулом. Вони хотіли поіхати в село, але напилися і не в той поїзд сіли. Прокинулись в карпатах і пішли на говерлу. Всякє в житті буває :)
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Петрос. "Подвиг Progektorа" ] відповів(-ла) Льончик 14:11:22 11/02/2010
     Одного разу в лiтку я повiв 4 друзiв на Явiрник з ночiвлею на полонинi. Перед стартом в Яремчi вони дiстали з машини свої 10лiтровi рюкзачки, якi закидались на одне плече. Спальники несли пiд пахами:) Тодi був побитий власний рекорд по важкостi свого наплiчника:)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::