стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: КРС ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Можливо поставити групу на облік листом або дзвінком... Робив кілька років тому йшли маршрут через місця підвідомчі Усть-Чорнянському АРП та Осмолодському АРП без заходу в ці населені пункти... Перед походом надіслали листа в дані АРП, а далі телефонували їм з маршруту при вході та виході з районів. Це має сенс лише коли турбуєтесь про безпеку на маршруті. Якщо необхідний штамп в маршрутній книжці - то можна стати на облік в регіональних АРЗ, без заходу в місцеві АРП. У вашому випадку необхідно повідомити листом Осмолодський, Ясинянський та Говерлянський АРП. Стати на облік перед початком маршруту можливо в Івано-Франківському регіональному відділенні. В Верховинський можна з’явитись особисто при виїзді з маршруту (це за необхідності штампу в маршрутці). В інших випадках простіше дзвінком прокунсультуватись про стан маршруту та рекомендації.
Щасти Вам!!!!!!!!!!
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: КРС ]
    додав(-ла) Zevstour-13 21:36:00 20/07/2009
    Можливо поставити групу на облік листом або дзвінком... Робив кілька років тому йшли маршрут через місця підвідомчі Усть-Чорнянському АРП та Осмолодському АРП без заходу в ці населені пункти... Перед походом надіслали листа в дані АРП, а далі телефонували їм з маршруту при вході та виході з районів. Це має сенс лише коли турбуєтесь про безпеку на маршруті. Якщо необхідний штамп в маршрутній книжці - то можна стати на облік в регіональних АРЗ, без заходу в місцеві АРП. У вашому випадку необхідно повідомити листом Осмолодський, Ясинянський та Говерлянський АРП. Стати на облік перед початком маршруту можливо в Івано-Франківському регіональному відділенні. В Верховинський можна з’явитись особисто при виїзді з маршруту (це за необхідності штампу в маршрутці). В інших випадках простіше дзвінком прокунсультуватись про стан маршруту та рекомендації.
    Щасти Вам!!!!!!!!!!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::