стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Військова дорога на Петрос ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Доброго дня! Цікавить мене військова дорога на Петрос з Лазіщини, а саме як на неї вийти з ЖД станції ? І ще одне - чи реально встигнути за один день піднятись і спуститись на Петрос по цій дорозі (зважаючи на нещодавні зміни в розкладі Івано-Франківськ - Рахів, тобто виїхати в 3-20 з Франика і встигнути на 17 в Лазіщину). ПС До змін в розкладі спокійно встигав через КПП і Козмєнщик.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Військова дорога на Петрос ] додав(-ла) Kys 09:58:03 22/07/2009
  Доброго дня! Цікавить мене військова дорога на Петрос з Лазіщини, а саме як на неї вийти з ЖД станції ? І ще одне - чи реально встигнути за один день піднятись і спуститись на Петрос по цій дорозі (зважаючи на нещодавні зміни в розкладі Івано-Франківськ - Рахів, тобто виїхати в 3-20 з Франика і встигнути на 17 в Лазіщину). ПС До змін в розкладі спокійно встигав через КПП і Козмєнщик.
  • [ Re: Військова дорога на Петрос ] відповів(-ла) Alex 10:25:30 22/07/2009
   Вечірнього поїзда в Лазещині більше немає.
   А яка це військова дорога?
  • [ Re: Військова дорога на Петрос ] відповів(-ла) Zevstour-13 13:39:57 22/07/2009
   Якщо я вірно зрозумів "військова дорога" це найкоротший шлях з Лазещини до Петроса через ур.Холонченський плай???
   Від залізничної станції Лазещина потрібно вийти на дорогу, що йде паралельно колії та повернути направо. Дорога піднімається на гребінь та біля сцени (була ще тогоріч) повертає наліво та йде по хребту. Справа та зліва, майже до рівня лісу будуть огорожі. В лісі необхідно піднятись старою дорогою на невеличку вершинку з якої вже буде чітка дорога майже до самого Петросула. Вона йде хребтом - головне при переході - не скинутись в долини. Перед Петросулом дорога вийде на стару вирубку з зарослим озером. Стежка до Петроса проходить над озером і виводить біля групи стаєнь між Петросулом та Петросом. Ця дорога є позначена на мапі http://www.pingvin.org.ua/maps /karpati/east-carpathian.jpg
   По часу вона економить мінімум годину-півтори в одну сторону і більш плавно розподіляє підйом. Раніше цілком встигав так піднятись з ранішнього дизеля на Петрос, кілька годин полазити по схилах в пошуках печер та повернутись вечірнім дизелем в Франківськ.
   • [ Re: Re: Військова дорога на Петрос ] відповів(-ла) De.nn 14:22:42 22/07/2009
    якщо я не помиляюсь то выйськова дорога на Петрос іде повз Козмещик. звідки дані? коли йшли на Говерлу через Козмещик то розпитували дорогу у хозяйки притулку і вона розповіла що до чого. на тій карті що подана у попередньому пості маршрут номер 8
    • [ Re: Re: Re: Військова дорога на Петрос ] відповів(-ла) Zevstour-13 14:43:25 22/07/2009
     Певно ви та автор попереднього посту праві, і військова дорога йде з Квасів через сідловину до Козмещика. Дорога, яку описав я є найкоротша та більш плавно (дозовано) набирає висоту. На ній менше болота і вона не роз’їзджена лісовозами.
   • [ Re: Re: Військова дорога на Петрос ] відповів(-ла) Lubкo 13:55:48 23/07/2009
    Zevstour-13, ця дорога, яку Ти описуєш, наразі не роз’їжджена взагалі нічим, поросла травичкою, доволі безлюдна, набагато приємніше нею йти ніж через Козьмещик. взагалі то там багато доріг, які з різних сторін траверзують ту першу вершинку, тому важко зловити якусь кореляцію між мапою і місцевістю, і не варто морочити собі голову пошуками "правильної" дороги, достатньо просто дотримуватися південного (і місцями трошечки східного) напрямку.

    але найголовніше, чому зараз нею ніхто не їздить - бо частина її поїхала разом з гігантським зсувом вниз. ймовірно, це сталося під час минулорічних надмірних опадів і повені. це приблизно десь між третиною і половиною шляху до Петроса. дорогу перетинає здоровенний сзув, кілька десятків метрів шириною і кільканадцять - вглиб. в довжину проглядається кілька сотень метрів сзувового потоку, далі русло ховається за зламом схилу. здалеку то все подібне на бурелом, але дивний, з дуже чіткими "берегами" і "течією". зблизька видно шо під місивом стовбурів дерев немає звичайного лісового ґрунту (як під буреломом), а також місиво з коріння дерев, глини і каменів, глибших порід.

    ..словом, видовище вражаюче 8О

    пес. я свідомо не вживаю слова "сель", бо сель - це, наскільки я розумію, просто коли грязюка і камені лавиноподібно рухаються кулуаром чи руслом потоку. а тут просто зсув гігантських мас порід, викликаний напевно підмиванням і "розмочуванням" глибоких шарів ґрунту надмірною кількістю ґрунтових вод. зрештою, я не спеціаліст, цікаво би почути коментарі фахівців..?
  • [ Re: Військова дорога на Петрос ] відповів(-ла) Kys 22:59:22 23/07/2009
   Дякую за інформацію. На рахунок поїзда - дуже шкода, взагалі шось вони з тим розкладом роблять не дуже зрозумілі речі... На рахунок "військовості" дороги, я напевне помилився, просто чув що найкоротшу дорогу з Лазещини на Петрос називають "закинутою військовою". Судячи по опису таки мається наувазі дорогу через ур.Холонченський плай. 2 Zevstour-13 дякую , мав би знайти )


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::