стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Знову хочу в Париж ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Привіт. 1.04.2009 плануємо пройти маршрутом Осмолода - Грофа - Попадя - (далі по кордону Буштул - Кепута - Кінець-Горгану) - Сивуля - Ігровець - Висока - Осмолода. Є 4-5 похідних днів. Як краще спланувати маршрут? Де ставати на ночівлю, вода і т.п.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Знову хочу в Париж ] додав(-ла) victour 17:06:05 23/02/2009
  Привіт. 1.04.2009 плануємо пройти маршрутом Осмолода - Грофа - Попадя - (далі по кордону Буштул - Кепута - Кінець-Горгану) - Сивуля - Ігровець - Висока - Осмолода. Є 4-5 похідних днів. Як краще спланувати маршрут? Де ставати на ночівлю, вода і т.п.
  • [ Re: Знову хочу в Париж ] відповів(-ла) Carpatian Tourist 17:57:35 23/02/2009
   Все залежить, як швидко група буде йти по мокрому снігу. Особливо - діляна Буштул - Кепута. В жовтні ходив, а в квітні - самому цікаво, як там. Жереп, мокрий сніг.
  • [ Re: Знову хочу в Париж ] відповів(-ла) avatorl 23:17:57 23/02/2009
   ставати на ночівлю де є рівне місце і гарний краєвид, ну ще можна де є захист від вітру, а от з водою проблем точно не буде на початку квітня :)
  • [ Re: Знову хочу в Париж ] відповів(-ла) vasyl 12:14:58 24/02/2009
   Коли я місяць тому був на Овулі, то дуже класно проглядається майже весь маршрут. Вочевидь без першої діялнки. Власне маю наміри так пройтись, але без першого та останнього відрізків та я б ще викинув частину переходу від Кепути до Кінець Горгану (Гробок,Явір і т.д).
   Як на мене, треба підїхати в Дарів (11 км) або й до Щавника (+4 км) і далі вже зробити коло, починаючи з Плитки-Тересянка-М. і В. Кепути-Буштул-Німецький пер., а далі все залежатиме від часу - або вниз, або на Коретвину-Петрос і далі відрогом в долину р.Дарівки та Дарів.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::