стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Боржава ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: 9-10 числа були на боржаві, заходили зі сторони воловця і вертались в нього також (часу мали обмаль), чули штормове попередження, підйом води в ріках на 1,5 м. насправді цілу ніч валив гідний дощ, але не більше. трохи нижче сироварні, на стоянці, покусала якась дрібна мошка, дівчата по цей час чухаються, в хлопів пройшло швидше. в неділю, 10 числа, погода була супер, у воловці вода якшо і піднімалась то до ранку мабуть спала. після того дощів мабуть не було. так шо всьо гут. вдалої поїздки.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Боржава ]
    додав(-ла) duda 11:17:16 18/08/2008
    9-10 числа були на боржаві, заходили зі сторони воловця і вертались в нього також (часу мали обмаль), чули штормове попередження, підйом води в ріках на 1,5 м. насправді цілу ніч валив гідний дощ, але не більше. трохи нижче сироварні, на стоянці, покусала якась дрібна мошка, дівчата по цей час чухаються, в хлопів пройшло швидше. в неділю, 10 числа, погода була супер, у воловці вода якшо і піднімалась то до ранку мабуть спала. після того дощів мабуть не було. так шо всьо гут. вдалої поїздки.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::