стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Перехід по ЗТШ ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Незрозуміло, як взагалі можна робити маршрут у прикордонній зоні за відсутності простого механізму отримання дозволу для її відвідання. Людина, яка вирішила собі з Чорногори далі піти по ЗТШ, може бути дуже здивованою при зустрічі з прикордонниками і, в принципі, може і не знати, що треба було за 2 тижні визначатися з маршрутом і писати листа в Мукачево.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Перехід по ЗТШ ]
  додав(-ла) Alex 14:09:33 18/08/2008
  Незрозуміло, як взагалі можна робити маршрут у прикордонній зоні за відсутності простого механізму отримання дозволу для її відвідання. Людина, яка вирішила собі з Чорногори далі піти по ЗТШ, може бути дуже здивованою при зустрічі з прикордонниками і, в принципі, може і не знати, що треба було за 2 тижні визначатися з маршрутом і писати листа в Мукачево.
  • [ Re: Re: Re: Перехід по ЗТШ ] відповів(-ла) vasyl 14:44:23 18/08/2008
   Цікавинка в тому, що технічне завдання маршруту розбите саме на такі відрізки (витяг):
   (1) пол. Драгобрат – г. Близниця - г.Говерла, загальна відстань 29 км;
   (2) г. Мезипотоки – г. Стіг – г.Піп-Іван Чорногірский – г.Говерла, загальна відстань 45 км.
   Напевно мається на увазі, що другий відрізок мав би починатись саме з прикордонних районів, де і буде братись дозвіл. Наскільки я чув, що маршрут мав би починатись десь від Костилівки або Богдана, але... чи то грошей не вистачило в Швейцарії і вона скоро стане країною-банкрутом, якщо не припинить фінансувати проекти в Україні, чи то закарпатці гроші добре рахують на свою користь (почали будувати притулок під Берлибашкою (Латундуром) і прорахувались...
   Також прохання до всіх, кто ходив даним маршрутом, висловити свою точку зору на його ознакування до кінця цього тижня (як це cпробував зробити Alex). Буду дуже вдячний за це - щоб оцінка маршруту була обєктивною
   • [ Re: Re: Re: Re: Перехід по ЗТШ ] відповів(-ла) Alex 15:26:14 18/08/2008
    Коли саме маркувався 14 маршрут по Чорногорі? За останніх 2-3 роки був там у багатьох місцях, крім Говерли, але чесно кажучи, жодних маркерів, які б виділялися на фоні існуючого непотребу (а різних спроб маркування там надто багато), не помічав. Табличок теж не пам’ятаю. Пригадуються стовпи на хребті Петроса, але то ще давніше було.
    Пригадую табличку на Близниці.
    На Поп-Івані Мармароському нічого не пригадую.
    Може у мене пам’ять дірява, або в тих місцях не було потреби звертати уваги на маркування, але схоже, що зроблено трохи халявно. Хоча б порівняно із "самопальним" маркованим Кубою чорним маршрутом Устя Бистрецю-Косарище-Чуфрова-Менч ул, який зроблений дуже добротно.
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Перехід по ЗТШ ] відповів(-ла) vasyl 16:37:04 18/08/2008
     Кажуть що в 2005-06 роках. Маю сфотографовано всі стовпчики з табличками, які є на даний час.
     На Близниці є щось типу тріанга без таблиць, але на М.Близниці є стовп з табличками. На ПІМі на даний момент не повинно бути.
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Перехід по ЗТШ ] відповів(-ла) джек 17:24:32 18/08/2008
      "На ПІМі на даний момент не повинно бути."

      З маркувальних та інформаційних знаків на ПІМі немає нічого (принаймні у червні не було). Є тріанг з бетонним стовпчиком (без таблиць).
   • [ Re: Re: Re: Re: Перехід по ЗТШ ] відповів(-ла) Roman 16:22:24 18/08/2008
    я звісно проти будь-яких маркувань. Але по суті про оті жовті таблички по кордону і до Чорногірського Попа можу сказати що часи проставлені на них - якісь зовсім "від ліхтаря". Складається враження, що там хтось раз ішов в добру погоду без наплечника і поставив такі часи, а в інший раз - зробив собі привал на годинку десь між двома маркерами - і включив той час до ходового часу.
    Жаль не записав точно, але по пам’яті, написи на зразок
    1 км (15 хв) (при серйозному підйомі)
    чи
    3 км (3 год)
    там не рідкість


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::