стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Яйко Ілемське ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Йдеш весь час дорогою прямо, нікуди не звертаєш. Доходиш до місця де дорога закінчується і починається стежка лісом, вона виведе на полонину "Мшана" -- вододіл між правичем і мшаною. Йдеш стежкою попри столик з лавочками догори і доходиш до роздоріжжя: стежка ліворуч йде траверсом Яйка і потім виходить до хати. Нею можна дійти до 2-го кулуару і далі лізти кулуаром в лоб на вершину але то на любителя.Якщо ж на роздоріжжі і далі піти прямо, то стежка вийде на хребет на полонину Довге Поле, де є джерело і можна переночувати, а з неї стежкою до вершини хвилин 15-20йти. Якщо літом,коли довгий день, то якшо машиною підїхати до правича то за день я бігав туди-назад. Довжина маршруту від моста через свічу до вершини десь 10км. В мене до роздоріжжя стежок є трек.Як треба, можу скинути.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Яйко Ілемське ]
  додав(-ла) KJaR 22:20:45 10/05/2008
  Йдеш весь час дорогою прямо, нікуди не звертаєш. Доходиш до місця де дорога закінчується і починається стежка лісом, вона виведе на полонину "Мшана" -- вододіл між правичем і мшаною. Йдеш стежкою попри столик з лавочками догори і доходиш до роздоріжжя: стежка ліворуч йде траверсом Яйка і потім виходить до хати. Нею можна дійти до 2-го кулуару і далі лізти кулуаром в лоб на вершину але то на любителя.Якщо ж на роздоріжжі і далі піти прямо, то стежка вийде на хребет на полонину Довге Поле, де є джерело і можна переночувати, а з неї стежкою до вершини хвилин 15-20йти. Якщо літом,коли довгий день, то якшо машиною підїхати до правича то за день я бігав туди-назад. Довжина маршруту від моста через свічу до вершини десь 10км. В мене до роздоріжжя стежок є трек.Як треба, можу скинути.
  • [ Re: Яйко Ілемське ] відповів(-ла) vichola 10:24:24 12/05/2008
   Прошу і мені трек sh.vrata@gmail.com
  • [ Re: Яйко Ілемське ] відповів(-ла) Carpatian Tourist 12:32:17 12/05/2008
   "стежка ліворуч йде траверсом Яйка і потім виходить до хати."
   Йшов я тою стежкою у вересні, хотів вийти біля хати, а вийшов там де сходяться річка Мшана і Росохан. Але також добре, побував на озері Росохан.
   • [ Re: Re: Яйко Ілемське ] відповів(-ла) KJaR 13:06:10 12/05/2008
    Треба пройти нею через три кулуари, а далі на цій стежці буде камяний тур і розгалуження -- наверх серпантином до хати, а прямо -- туди де ти пішов =)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::