стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Поход на Кукул ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Довжина переходу до Кукула від ЗС Вороненки 11,5х2=23 км. Дорога веде через полонини прикарпатські і закарпатські.По закарпатських полонинах дороги прокладено південними схилами. Сніг тут малоімовірний, може, тільки місцями , по прикарпатських дороги ведуть хребтом, лісом і північними схилами. Сніг і болото тут імовірні. При добрій підготовці пройти маршрут можна, якщо приїхати нічною Рутою із Ів-Фр (02.40 із Ів-Фр, 06.00 год у Вороненці), а вернутись у Вороненку до Рути з відправленням у 17.05. Про всяк вуипадок:теплі колиби з плитою і дровами є на Григорівці, Середній, Озірній, Кукулі. Суха колиба є на Буковині. Види на Чорногору і Свидовець чудесні. Бажаю успіху!
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Поход на Кукул ]
    додав(-ла) vsobasko@rambler.ru 22:47:27 05/05/2008
    Довжина переходу до Кукула від ЗС Вороненки 11,5х2=23 км. Дорога веде через полонини прикарпатські і закарпатські.По закарпатських полонинах дороги прокладено південними схилами. Сніг тут малоімовірний, може, тільки місцями , по прикарпатських дороги ведуть хребтом, лісом і північними схилами. Сніг і болото тут імовірні. При добрій підготовці пройти маршрут можна, якщо приїхати нічною Рутою із Ів-Фр (02.40 із Ів-Фр, 06.00 год у Вороненці), а вернутись у Вороненку до Рути з відправленням у 17.05. Про всяк вуипадок:теплі колиби з плитою і дровами є на Григорівці, Середній, Озірній, Кукулі. Суха колиба є на Буковині. Види на Чорногору і Свидовець чудесні. Бажаю успіху!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::