стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Залишки літака ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: То по ходу Сталося на хребті Аршиця під час совєтських випробувань. Точне місцезнаходження не скажу. Є два варіанти: г.Нередів - то мені сказав вчитель, але я щось недуже вірю, бу на сайті Карпатських Стежок в таблиці орієнтирів пише, що залишки літака знаходяться біля гори Горган Ілемський, але то вже ближче до Мислівки, ніж до Липовиці. Більше йму віру другому варіанту. Точно знаю, що памятник пілотам зроблений з носової частини літака.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Залишки літака ]
  додав(-ла) komaruk 14:07:17 23/08/2007
  То по ходу Сталося на хребті Аршиця під час совєтських випробувань. Точне місцезнаходження не скажу. Є два варіанти: г.Нередів - то мені сказав вчитель, але я щось недуже вірю, бу на сайті Карпатських Стежок в таблиці орієнтирів пише, що залишки літака знаходяться біля гори Горган Ілемський, але то вже ближче до Мислівки, ніж до Липовиці. Більше йму віру другому варіанту. Точно знаю, що памятник пілотам зроблений з носової частини літака.
  • [ Re: Re: Залишки літака ] відповів(-ла) senet 20:16:32 23/08/2007
   якщо мова йде про залишки літака на Аршиці, то можу роповісти. Десь зо 5 років тому проходив хребет Аршиці верхом з Осмолоди до Горгана Ілемського. В сідлі десь приблизно на відстані 3км. до Горгана Ілемського серед грандіозних зарослів джерепу (з власного досвіду - найбільш непрохідні, які зустрічав у Карпатах) була невеличка відкрита ділянка із залишками деталей на мою думку від фюзеляжу літака.
   Як потім розповідали місцеві, рештки давно порозтягували горяни. Памятник стоїть нижче під хребтом з Долинського боку Аршиці, стежка до нього веде з полонини Німецької(уже за Горганом Ілемським, сам не ходив до памятника, розповідали пастухи на полонині).Стежка по хребту Аршиці з боку Осмолоди закінчується на вершинці приблизно на відстані 4км. від Горгана Ілемського. Далі якраз спуск в сідло де залишки літака. На цьому відтинку стежка повністю заросла, суцільні зарослі джерепу.Останні 4км. до Горгана Ілемського ми додали 3год.! Можливо зараз там уже почистили. До речі, я чув, що на Аршиці розбилось 2 літаки, про місце катастрофи другого не знаю.
   • [ Re: Re: Re: Залишки літака ] відповів(-ла) yhirnyak 14:03:30 24/08/2007
    а що саме чув про другий?

    теж уламки бачили, саме там де описуєш, все залишили на місці - і інших просимо

    і жереп там відмінний, з родзинкою - перемішаний з сосновим сухостоєм))


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::