стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Румунські Карпати ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: І ще мене дуже цікавило одне питання: чи спокійно там можна себе почувати, ну ... в сенсі безпеки. Можна туди їхати одному чи без компанії можна безслідно зникнути? Ті, хто там був, одразу можуть про це остовірно сказати, бо бачиш, які люди тусються на вокзалах, уздовж доріг, яке відношення до туристів серед мешканців сіл (типа: з нього можна поживитися!), яке відношення поліції до своїх обов’язків і взагалі які криміногенні обставини там. Для мене румуни чомусь асоціюються з циганами, соболиво у селах, з усіма витікаючими щодо їх поведінки наслідками. Не хотілося б потрапити там у халепу через легковажність.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Румунські Карпати ]
  додав(-ла) Останній герой 09:25:00 09/08/2007
  І ще мене дуже цікавило одне питання: чи спокійно там можна себе почувати, ну ... в сенсі безпеки. Можна туди їхати одному чи без компанії можна безслідно зникнути? Ті, хто там був, одразу можуть про це остовірно сказати, бо бачиш, які люди тусються на вокзалах, уздовж доріг, яке відношення до туристів серед мешканців сіл (типа: з нього можна поживитися!), яке відношення поліції до своїх обов’язків і взагалі які криміногенні обставини там. Для мене румуни чомусь асоціюються з циганами, соболиво у селах, з усіма витікаючими щодо їх поведінки наслідками. Не хотілося б потрапити там у халепу через легковажність.
  • [ Re: Re: Re: Румунські Карпати ] відповів(-ла) Sunrise 11:56:49 09/08/2007
   До туристів там звикли і на них навчилися добре наживаютитя, обдурюючи в магазинах, на кемпінгах, в таксі (мається на увазі заганяють ціну скажену, якщо бачать що турист). Але це не велика проблема, ну там потратиш на якихось 50 лей більше за весь час і все:)
   На рахунок циган. Я очікував, що їх буде більше. Ніяких проблем не створювали. Але все ж таки завжди треба бути на поготові, щоб нічо не вкрали там:)
   Місцеві в задрипаних селах на вокзалі. Бачили таких собі гопніків в Аврігу. Трошки буянили, але до нас не чіплялися. Тільки один з добрими намірами з нами трохи посспілкувався та щей пригостив пивом:)
   В загалом склалося враження, може хибне, що чим далі на південь тим більш цивілізований народ і менше циганюр.
  • [ Re: Re: Re: Румунські Карпати ] відповів(-ла) _vovin_ 14:41:35 09/08/2007
   Це питання, яке турбує мабуть всіх хто думає про поїздку в Румунію, бо сидять в нас стереотипні уявлення і було дуже приємно коли вони руйнувались... Декілька узагальнених суб`єктивних вражень:
   - на вокзалі Гара Норд в Бухаресті зловив себе на думці що почуваюсь спокійніше ніж на Главні Надражі в Празі бо циган на першому менше ніж на другому :) як і "мутних лічностєй", а присутність поліцаїв значно регулярніша. Вздовж доріг крім дорожніх робочих ніхто не тусувався. Двічі стопили попутки - перший раз заплатили абсолютно смішні гроші (15 лей (5 євро) за десь 50 км дороги), другий раз 10 лей довелось майже насильно в руку вкладати бо відмовлялись брати - вивезли з такої глухомані, що просто подякувати і піти було якось зовсім складно.
   - в маленьких містечках на вокзалах сонне царство, цигани пару раз чогось хотіли, але як і дома, повний ігнор з нашого боку працював безвідказно. В селах вони діяли значно тонкіше - пропонували їх зфотографувати, а потім вже просили "на басквіт для дитини" - ми були тільки за :)
   - бути обдуреним, то імхо більше "стан душі" ніж об`єктивний факт, ті 10-20 типу "втрачених/переплачених" євро - то такий "пустий звук" порівняно, на приклад, з розцінками на абсолютно чесний сервіс, скажімо, в Швейцарії... :)
   - в горах єдині проблеми були з собаками, от тут одному може бути вкрай невесело... через свою легковажність одного разу трохи не потрапив у халепу вийшовши сам на безлюдну полонину з одним фотіком в руках. Також була невелика проблема з конями, особливо молодими які намагались рано вранці їсти нашу палатку - вперті як віслюки, безрезультатно було з ними пхатись аж поки не здогадався просто взяти в руки трекінгову палицю - одразу вони зрозуміли що то неїстівне. Самі позитивні враження від контактів з горцями в Ретезаті (в Фагарашах бічили їх тільки з дуже великої відстані), в горах з людьми жодних проблем не було, часто спілкувались з румунськими туристами і на маршруті і біля кабан - багато чого повипитував, цікаво і інформат


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::