стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Говерла на Паску ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Ситуація на Чорногорі: позавчора випало десь 10 см свіжого снігу, був потужний північно-східний вітер при повному штилі у долині, на хребті вдень близько 0-5, вночі близько -10, від чого сніг "прихопило" і він провалювавсялише не більше ніж на 20-30 см, льоду не було, в лісі провалювався по коліна, але вчора температура почала підійматися, сніг танути і вкриватися тонким шаром криги, тож до Пасхи, залежно від температури, там може бути або крижане поле, або провалювання по пояс. Обсерваторія на Попі Івані майже розтанула і великі карнизи залишилися на західному боці, решта була вкрита тонким свіжим шаром снігу, як на початку зими, який напевно довго не протримається. Завтра, якщо встигну, виставлю фотки.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Говерла на Паску ]
    додав(-ла) Останній герой 17:38:42 28/03/2007
    Ситуація на Чорногорі: позавчора випало десь 10 см свіжого снігу, був потужний північно-східний вітер при повному штилі у долині, на хребті вдень близько 0-5, вночі близько -10, від чого сніг "прихопило" і він провалювавсялише не більше ніж на 20-30 см, льоду не було, в лісі провалювався по коліна, але вчора температура почала підійматися, сніг танути і вкриватися тонким шаром криги, тож до Пасхи, залежно від температури, там може бути або крижане поле, або провалювання по пояс. Обсерваторія на Попі Івані майже розтанула і великі карнизи залишилися на західному боці, решта була вкрита тонким свіжим шаром снігу, як на початку зими, який напевно довго не протримається. Завтра, якщо встигну, виставлю фотки.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::