стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Піп-Іван "на морозі" ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: ... ще один не фірмовий шов. На вершині було порівняно з гребенем затишно (принаймі в ямі між двома обмерзлими жерепами). Я з Любком видерлися на камінь на вершині, щоб можна було сказати, що ми все ж таки пройшли вершину :) Видимість була препогана порядку 30 м, місцями лише розвиднювалося до 100-150 метрів. З тої ж таки скелі я подзвонив до Іванки (veslo), щоб уточнити, яка буде погода на наступний день. Прогноз звісно не дуже втішив, але діватися нікуди - треба йти. На верху завдяки вітру був твердий фірн і йти було добре, лише в деяких місцях провалювалися до колін. Вітер таки суттєво посилився, видимість не мінялася. На всякий випадок ми ішли звязкою, бо вітер чим раз тим сильнішав. Йти було досить складно - в фейс дуло морозяним снігом, температура повітря, враховуючи вітер, була десь біля 10 градусів морозу. Ну дальше 2,5 години "пересування" - і ми в 20 метрах від нас побачили засніжену фотецю (за 25 метрів обсерваторії ще не було видно :) Снігу біля неї понамітало до рівня 2-го поверха. Ми залізли в середину через половину вікна, яке ще не встигло замести. В середині до стелі лишалося стільки місця, щоб стояти лише в непристойній позі. Пів години махання лопатою - ми маємо місце для намету і замуровані оба вікна, тобто частини вікна, які ще не замело до нас. Біля "кухні" прокопали так, щоб можна було стояти на повний ріст. Чай ішов напевно не просто літрами а галонами :) - так хотілося пити. Морозець був пристойний, але пальники нас не підвели і всьо було клас. Повечерявши - ми позалазили в спальники в замерзших ззовні куртках і штанах. Черевики я запхав в кульок і кинув з собо в спальник, щоб зранку вони не були дубовими і їх можна було взути.
І знову 6:00 ранку - вже знайома черга будильників, пора вставати... Так як ми закопалися повністю в "катакомбах" - то не мали ні найменшого уявлення про те, що твориться ззовні...
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Піп-Іван "на морозі" ]
    додав(-ла) lvp86 00:26:15 05/02/2007
    ... ще один не фірмовий шов. На вершині було порівняно з гребенем затишно (принаймі в ямі між двома обмерзлими жерепами). Я з Любком видерлися на камінь на вершині, щоб можна було сказати, що ми все ж таки пройшли вершину :) Видимість була препогана порядку 30 м, місцями лише розвиднювалося до 100-150 метрів. З тої ж таки скелі я подзвонив до Іванки (veslo), щоб уточнити, яка буде погода на наступний день. Прогноз звісно не дуже втішив, але діватися нікуди - треба йти. На верху завдяки вітру був твердий фірн і йти було добре, лише в деяких місцях провалювалися до колін. Вітер таки суттєво посилився, видимість не мінялася. На всякий випадок ми ішли звязкою, бо вітер чим раз тим сильнішав. Йти було досить складно - в фейс дуло морозяним снігом, температура повітря, враховуючи вітер, була десь біля 10 градусів морозу. Ну дальше 2,5 години "пересування" - і ми в 20 метрах від нас побачили засніжену фотецю (за 25 метрів обсерваторії ще не було видно :) Снігу біля неї понамітало до рівня 2-го поверха. Ми залізли в середину через половину вікна, яке ще не встигло замести. В середині до стелі лишалося стільки місця, щоб стояти лише в непристойній позі. Пів години махання лопатою - ми маємо місце для намету і замуровані оба вікна, тобто частини вікна, які ще не замело до нас. Біля "кухні" прокопали так, щоб можна було стояти на повний ріст. Чай ішов напевно не просто літрами а галонами :) - так хотілося пити. Морозець був пристойний, але пальники нас не підвели і всьо було клас. Повечерявши - ми позалазили в спальники в замерзших ззовні куртках і штанах. Черевики я запхав в кульок і кинув з собо в спальник, щоб зранку вони не були дубовими і їх можна було взути.
    І знову 6:00 ранку - вже знайома черга будильників, пора вставати... Так як ми закопалися повністю в "катакомбах" - то не мали ні найменшого уявлення про те, що твориться ззовні...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::