стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Ігровець ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: "Хата під Молодою"? А може малося на увазі під Високою? А докладніше можна про погоду - яка температура була, бо на наступних вихідних збираємося в той район.
Я тут вчора стрів групу з Мармурошів. Казали що снігу з 1,5 метри. Провалювалися по пояс. Але зранку був такий фірн, що практично не провалювалися. Казали, що у неділю було таке сонце, що верталися в футболках і загоряли.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Ігровець ]
  додав(-ла) german 14:57:53 27/11/2006
  "Хата під Молодою"? А може малося на увазі під Високою? А докладніше можна про погоду - яка температура була, бо на наступних вихідних збираємося в той район.
  Я тут вчора стрів групу з Мармурошів. Казали що снігу з 1,5 метри. Провалювалися по пояс. Але зранку був такий фірн, що практично не провалювалися. Казали, що у неділю було таке сонце, що верталися в футболках і загоряли.
  • [ Re: Re: Ігровець ] відповів(-ла) Myroslaw 15:10:34 27/11/2006
   Соррі дійсно загнався. Під Високою. Температура вдень біля +12 градусів, на ніч десь біля 0 +2, але то на око. Сонячно, добра видимість. Сніг мокрий, впресований, якщо провалювався то максимум по коліна, та й сніг був лише по стежці і в тих місцях де вітер не здув. А так то йшов в футболці і флісовій вітрівці нароспашку.
   • [ Re: Re: Re: Ігровець ] відповів(-ла) vasyl 15:50:18 27/11/2006
    Під ранок в селі було +4, але біля річки підморожувало. Снігу мало і цього тижня буде ще менше.
    To Мирослав: ми були в сусідній хаті, коли до вас підходив хлопчина і питав чи їдете на Калуш. На хаті на Високій було 4+3 хлопці - наших знайомих, коли ви прийшли туди.
    Ми 2 дні працювали в районі Осмолоди - виготовляли та ставили стенди та рогачі для кріплення інфотаблиць і дороговказів.
    • [ Re: Re: Re: Re: Ігровець ] відповів(-ла) Myroslaw 16:29:44 27/11/2006
     Так, підходив, запропонували підвести до траси, наскільки пямятаю відмовився аргументуючи тим що пізніше за вами має заїхати машина. Але було файно, хоч здибалося фактично три різні компанії не було ніяких протиріч, а навпаки досить весело. Особливо мені сподобалося взуття одного хлопця фірми D&G(його черевики були мокрі і сушилися, з двох пластикових пляшок вирізав такі собі сандалі щоб ходити по хаті). Хлопцям вітання. А стежка дійсно гарно розчищена і промаркована. ВЕЛИКЕ ВАМ СПАСИБІ:-))
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Ігровець ] відповів(-ла) viOLA 18:55:34 28/11/2006
      Сандалі вже запатентували? :) хотіла б я на це подивитися. хоча б на фото.
      В моєму випадку змінним взуттям раз був намотаний на ноги туалетний папір.на вокзалі в Сімферополі ;-)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::