стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Добирання з Франківська до Бистриці ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Виходите з потяга, проходите через вокзал у місто і повертаєте ліворуч. Далі бачите уздовж дороги до фіга різних маршруток, серед яких знаходите буси на Надвірну. Вони відходять без графіка, як тільки будуть заповнені усі місця для сидіння і частково для стояння:) Ці авобуси приїжджають у Надвірну на "центральний автовокзал":), буси на Бистрицю їдуть з іншого автомайданчика цього мегаполіса. Як туди пройти описати важко, але кожен свідомий надвірнянець вам легко це підкаже, це недалеко, йти 12-15 хвилин. Якщо все це зробите швидко, то неодмінно встигнете на бистрицький автобус. Коли ми були там 2 тижні тому тому, то не запитали коли він буде їхати, натомість якогось біса попхались вештатись містом. Повернулись хвилин через 40-45, наш "автолюкс" вже відчалив, але стояв уже інший. Цей "інший" виїхав об 11:30. Близько 13-ої були в Бистриці. Інформація свіжа, тож "все у Вас получится". Щасливої дороги;)
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Добирання з Франківська до Бистриці ]
  додав(-ла) dmytryk 13:19:40 12/09/2006
  Виходите з потяга, проходите через вокзал у місто і повертаєте ліворуч. Далі бачите уздовж дороги до фіга різних маршруток, серед яких знаходите буси на Надвірну. Вони відходять без графіка, як тільки будуть заповнені усі місця для сидіння і частково для стояння:) Ці авобуси приїжджають у Надвірну на "центральний автовокзал":), буси на Бистрицю їдуть з іншого автомайданчика цього мегаполіса. Як туди пройти описати важко, але кожен свідомий надвірнянець вам легко це підкаже, це недалеко, йти 12-15 хвилин. Якщо все це зробите швидко, то неодмінно встигнете на бистрицький автобус. Коли ми були там 2 тижні тому тому, то не запитали коли він буде їхати, натомість якогось біса попхались вештатись містом. Повернулись хвилин через 40-45, наш "автолюкс" вже відчалив, але стояв уже інший. Цей "інший" виїхав об 11:30. Близько 13-ої були в Бистриці. Інформація свіжа, тож "все у Вас получится". Щасливої дороги;)
  • [ Re: Re: Re: Добирання з Франківська до Бистриці ] відповів(-ла) projdusvit 14:37:28 18/09/2006
   Дякую всім за інформацію. Справді, якщо з Київського дуже швидко сісти у маршрутку на Надвірну, далі швиденько на бистрицьку маршрутку, год в 11 можна бути у Бистриці:)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::