стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ До Ihoros..... ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: Мені проблема дістатися до Вервовини з Коломиї, бо буду там матрасничати дві доби. А карти генштабівські я маю, думав є кращі бо мені ті не подобаються але знайшов карти(зклєєні) з маршрутом тих лосів які за 1 добу...Так може хто знає про транспорт з Коломиї то порадьте. І не треба казати про простіші переходи бо я не вперший раз цей хребет іду але на попв не був ні разу...
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ До Ihoros..... ]
  додав(-ла) Dark Dog 01:01:57 09/08/2006
  Мені проблема дістатися до Вервовини з Коломиї, бо буду там матрасничати дві доби. А карти генштабівські я маю, думав є кращі бо мені ті не подобаються але знайшов карти(зклєєні) з маршрутом тих лосів які за 1 добу...Так може хто знає про транспорт з Коломиї то порадьте. І не треба казати про простіші переходи бо я не вперший раз цей хребет іду але на попв не був ні разу...
  • [ Re: До Ihoros..... ] відповів(-ла) loki2000 09:55:02 09/08/2006
   З Коломиї до Верховини їдуть маршрутки в 6.10, 7.40, 9.50, 11.20 Є ще й пізніше, але тоді у Верховині будеш пізно.
   • [ Re: Re: До Ihoros..... ] відповів(-ла) IhorOs 12:09:35 09/08/2006
    Та маршрутка в 7-40 цікава - вона спочаткку відстоюється на залізному вокзалі, десь до 7-30 (напевно з орієнтацією на поїзд Шепетівка - Франківськ), а потім лише на пару хвилин заглядає на автовокзал - напевно просто відмітитися. На 10 вже повина бути в Верховині. ТОбто буде годину запасу до автобусу на Шибене. Пізніше їхати - то вже не встигнете на шибенецький автобус.
    • [ Re: Re: Re: До Ihoros..... ] відповів(-ла) IhorOs 12:13:30 09/08/2006
     а, і ще. Я точно не знаю, коли в неї по розкладу час відправки - але таке враження, що то було трохи пізніше, чим 7-40, напевно в 7-50 (з автовокзалу) - але то може просто шофер трохи тягнув.. Це я лише до того, що якщо ви в 7-39 на автовокзалі - а маршрутки ше нема - то не варто панікувати - тре уточнити в диспечера - мо ще не під’їхала. Але пильнуйте - на автовокзалі вона не більше 5 хвилин - принаймі так було обидва рази, коли я їхав нею (сідав обидва рази на залізному).
     • [ Re: Re: Re: Re: До Ihoros..... ] відповів(-ла) loki2000 15:55:07 09/08/2006
      Якщо їхати в 11.20, то встигаєте на автобус в 14.00 з верховини до шибене
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: До Ihoros..... ] відповів(-ла) IhorOs 16:15:36 09/08/2006
       ой, тойво.. Шо то за такий дивний автобус, що в 14-00 з Верховини на Шибене? З Шибеного на Верховину - в той час, знаю, є, їздив.. Ви нічого не попутали? В розкладі, що висить на автостанції такий не фігурує (принаймі то було в лютому цього року). Якийсь новий? Можливо в Вас є телефон на автостанцію в Верховину щоби уточнити? Думаю, телефон Верховинського АВ Ви в Коломиї взнати можете (Ви ніби з Коломиї), якщо то не проблема - то телефон опублікуйте тут, в разі чого, зацікавлені би могли б перезвонити в Верховину самі.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::