стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Vedmedi bajku ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: Vedmedi ne napadajutj na ljudej, sho vu v bajku virute, a jaksho rozkagutj sho pterodaktuli medvediv kradutj povirete? Dorosli ljudu a virjtj v kazku dida Panasa!!!!!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Vedmedi bajku ] додав(-ла) Maxben 19:42:10 05/05/2006
  Vedmedi ne napadajutj na ljudej, sho vu v bajku virute, a jaksho rozkagutj sho pterodaktuli medvediv kradutj povirete? Dorosli ljudu a virjtj v kazku dida Panasa!!!!!
  • [ Re: Vedmedi bajku ] відповів(-ла) Tasic 11:26:25 06/05/2006
   нападають, нажаль... є випадок у Селятині не такий давній. Затяг жінку у кущі і кинув. пішов далі полювати. думав, що мертва. Жінка змогла врятуватися. А щодо прикордонників - розважилися трохи, придумуючи йю історію :)
   скільки вже на того ведмедя навішали... за непервіриними даними (так думають у Богдані на заставі) їх є в районі Марморосів 7 шт. Але вони ходять в Румунію, так що кількість непостійна.
   Інша справа, що люди не входять до основного раціону ведмедів і вони їх уникають, але жартувати з ними не варто. Сходіть у зоопарк і порівняйте себе і ведмедя :)
  • [ Re: Vedmedi bajku ] відповів(-ла) ksanka 14:40:30 06/05/2006
   Думаю, ще зі школи всім відомо, що ведмеді - всеядні. А коли вони після зимової сплячки виснажені і голодні, то можуть і напасти на людину, особливо якщо була якась провокація з боку людини. Кому цікаво - http://www.kp.ru/daily/22517/8 371/print/ , http://www.berl.ru/article/lif e/vctre4a_c_medvedem.htm


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::