стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Ігровець ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Цими вихідними ходили з Осмолоди на Високу-Ігровець. Провалювалися в сніг місцями по груди, але були ділянки, де можна було перебігти по льоду. Був сильний вітер з хуртовиною, температура -10. До хатинки під Високою від Осмолоди йшли по хр.Матагів 5 годин. На другий день до Високої ще 4 години туди і 1,5 назад. Трохи не попали в лавину, яку самі й підрізали. А так вночі було добре чути удари лавин. Отож, хто буду йти нашими слідами, вважайте на снігові карнизи. Зара їду на тиждень в Славськ на лижі, отож відписати подробиць не зможу. Кому треба - дзвоніть: (067)1538415 Всім мандрівникам вдалої подорожи!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Ігровець ] додав(-ла) german 00:23:27 27/02/2006
  Цими вихідними ходили з Осмолоди на Високу-Ігровець. Провалювалися в сніг місцями по груди, але були ділянки, де можна було перебігти по льоду. Був сильний вітер з хуртовиною, температура -10. До хатинки під Високою від Осмолоди йшли по хр.Матагів 5 годин. На другий день до Високої ще 4 години туди і 1,5 назад. Трохи не попали в лавину, яку самі й підрізали. А так вночі було добре чути удари лавин. Отож, хто буду йти нашими слідами, вважайте на снігові карнизи. Зара їду на тиждень в Славськ на лижі, отож відписати подробиць не зможу. Кому треба - дзвоніть: (067)1538415 Всім мандрівникам вдалої подорожи!
  • [ Re: Ігровець ] відповів(-ла) Vihola [guest] 09:17:46 27/02/2006
   А з Ігровця куди пішли далі?Скільки днів ходили? Ми теж хотіли пройти цим маршрутом, але в кінці березня.На скільки можливо пройти без лиж, чи зовсім ніяк?
   • [ Re: Re: Ігровець ] відповів(-ла) german 21:35:18 13/03/2006
    З Ігровця повернулися шляхом підйому по своїх слідах в Осмолоду, бо далі рухатися було нереально через великі сніги і штормовий вітер. Ніякі лижі не допоможуть! Я б не проти піти ще наприкінці березня, але все залежить від снігу. Можна було б мандрувати далі до Сивулі і спуститися в Бистрицю або Гуту.
    • [ Re: Re: Re: Ігровець ] відповів(-ла) Vihola [guest] 11:05:08 16/03/2006
     26 березня уже вирішили йти на Сивулю з Максимця,(беремо саморобні снігоступи) а далі до Осмолоди,або від Ігровця на Гуту.Може у кого є які рекомендації.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::