стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Ігровище ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Щось подібне ми спостерігали , коли сходили з грофи на плісе.Спочатку було чути рикання оленів,а потім побачили і їх під паринками на полонині. видно було,як вони кучкуються у стаї.Ми розповіли усім про їхні порядки приблизно таке,як Ви описали,а дальше вечеря,сон в будиночку,дехто вже похрапував і туть несамовитий рик оленя прямо на вуглі будинку .Хвлинна тиша в усіх,мабуть зі страху у темряві,а потім голос однієї туристки з компанії зі словами"я би теж хотіла так як у них".А у нас прпав сон аж до самого ранку.Сміх,поради,обговорення.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Ігровище ]
    додав(-ла) poljana48 19:50:44 10/11/2013
    Щось подібне ми спостерігали , коли сходили з грофи на плісе.Спочатку було чути рикання оленів,а потім побачили і їх під паринками на полонині. видно було,як вони кучкуються у стаї.Ми розповіли усім про їхні порядки приблизно таке,як Ви описали,а дальше вечеря,сон в будиночку,дехто вже похрапував і туть несамовитий рик оленя прямо на вуглі будинку .Хвлинна тиша в усіх,мабуть зі страху у темряві,а потім голос однієї туристки з компанії зі словами"я би теж хотіла так як у них".А у нас прпав сон аж до самого ранку.Сміх,поради,обговорення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::