стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Посмішка Шешула ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Було декілька дипломатичних випадків.Збирав якось гриби на полянах під полониною Боярин. Тоді рішив ще пошукати їх на полонині. Виходжу з лісу - бачу стадо корів. Уваги не звернув - корови та й корови. Пішов узліссям. Тут краєм ока замітив, що хтось наближається. Глянув - на мене пре здоровенний бик. Я влупив його палкою-грибошукачем - пре, риє копитами землю, наставляє роги і мотає хвостом як пропелером. Я бачу, що з дурним нема мови, втік за товстенну смереку посеред поля, думав перечекаю, він відступиться. Виглядаю - стоїть стращилище перед смерекою і дальше риє. Я чекав, чекав поки не набридло, тоді рішив, що я розумніший, рішив обійти його низом лісом. Проблема була така - хто скоріше бігає, чи я вспію втічи із поля сам до лісу, чи ми разом добіжимо. Тоді додумався: кинув у нього грибошукачем, а сам у ліс. Добіг сам. Обійшов бика лісом, знову піднявся на поле - стоїть страшилище напроти. Я знову пішов лісом аж в кінець полонини, піднявся - стоїть напроти і риє. Я зрозумів, що тут мені не світить і вернувся.
Ганявся за мною бик на полонині Розтіцькій, що на хребті Скупової, Я довго відсиджувався в молодняках. Терпіння в нього було більше, я здався і пішов із полонини.
Нападав на мене молодий бичок, але я побив його по морді палкою, і він вступився.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Посмішка Шешула ]
  додав(-ла) sobashko@gmail.com 19:07:37 12/11/2013
  Було декілька дипломатичних випадків.Збирав якось гриби на полянах під полониною Боярин. Тоді рішив ще пошукати їх на полонині. Виходжу з лісу - бачу стадо корів. Уваги не звернув - корови та й корови. Пішов узліссям. Тут краєм ока замітив, що хтось наближається. Глянув - на мене пре здоровенний бик. Я влупив його палкою-грибошукачем - пре, риє копитами землю, наставляє роги і мотає хвостом як пропелером. Я бачу, що з дурним нема мови, втік за товстенну смереку посеред поля, думав перечекаю, він відступиться. Виглядаю - стоїть стращилище перед смерекою і дальше риє. Я чекав, чекав поки не набридло, тоді рішив, що я розумніший, рішив обійти його низом лісом. Проблема була така - хто скоріше бігає, чи я вспію втічи із поля сам до лісу, чи ми разом добіжимо. Тоді додумався: кинув у нього грибошукачем, а сам у ліс. Добіг сам. Обійшов бика лісом, знову піднявся на поле - стоїть страшилище напроти. Я знову пішов лісом аж в кінець полонини, піднявся - стоїть напроти і риє. Я зрозумів, що тут мені не світить і вернувся.
  Ганявся за мною бик на полонині Розтіцькій, що на хребті Скупової, Я довго відсиджувався в молодняках. Терпіння в нього було більше, я здався і пішов із полонини.
  Нападав на мене молодий бичок, але я побив його по морді палкою, і він вступився.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::