стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Явірник перед НР ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Оскільки ніхто з знайомих не захотів скласти мені компанію, довелось йти самому. В Яремчу прибув 28 о 17 год, вже темніло, тому вирішив зайти переночувати до знайомої бабулі(в неї хата майже під самою Маковицею). 29 зранку спустився в Яремчу, та потрямував на Явірник-Горган, погода видалась не дуже, морозу не було, сніг мокруватий, але не великий, інколи замість снігу йшов дощ:(. По дорозі перед полониною Явір мене обігнали двоє хлопців, якщо не помиляюсь з Делятина. Йдучи тішив себе надією, що на вершині з погодою буде краще, так воно й сталося, дощ плавно перейщов в дрібний сніг, дув вітер і відчувався легкий морозець. Посиділи трохи на вершині з хлпцями, та розійшлися, вони вниз, а я далі по хребту. В тих місцях де каміння виступало на поверхню, йти було легко, головне було не послизнутися, а от де його не було, приходилося провалюватись інколи по пояс, слава Богу, пізніше ділянок з камінням побільшало. Вже темніло, тому добрався до першої маленької лісосмуги, здається десь пред Женцем, де росло пару сосен, в яких я сховався від вітру, та заночував.На наступний день пройшов хребет до кінця, але йти було так паршиво, потепліло і сніг був дуже мокрий, та ще й зверху дощ покапував, тому з задоволенням почав валити з хребта вниз, в сторону пер.Переслопу. Але потім трохи звернув вправо, так що на ночівлю зупинився біля р.Чепелів, десь за пів км від місця де вона зливається з Жонкою. З погодою помітно покращало, стояв мороз йшов сніг, на ранок так само був мороз. От так завжди, коли я закінчую похід, погода налагоджується:) Але то не страшно, за все слава Богу і всяка погода від Нього:)
Все спілкування на дану тему
  1. [ Явірник перед НР ] додав(-ла) High Floyd 04:04:13 10/01/2006
    Оскільки ніхто з знайомих не захотів скласти мені компанію, довелось йти самому. В Яремчу прибув 28 о 17 год, вже темніло, тому вирішив зайти переночувати до знайомої бабулі(в неї хата майже під самою Маковицею). 29 зранку спустився в Яремчу, та потрямував на Явірник-Горган, погода видалась не дуже, морозу не було, сніг мокруватий, але не великий, інколи замість снігу йшов дощ:(. По дорозі перед полониною Явір мене обігнали двоє хлопців, якщо не помиляюсь з Делятина. Йдучи тішив себе надією, що на вершині з погодою буде краще, так воно й сталося, дощ плавно перейщов в дрібний сніг, дув вітер і відчувався легкий морозець. Посиділи трохи на вершині з хлпцями, та розійшлися, вони вниз, а я далі по хребту. В тих місцях де каміння виступало на поверхню, йти було легко, головне було не послизнутися, а от де його не було, приходилося провалюватись інколи по пояс, слава Богу, пізніше ділянок з камінням побільшало. Вже темніло, тому добрався до першої маленької лісосмуги, здається десь пред Женцем, де росло пару сосен, в яких я сховався від вітру, та заночував.На наступний день пройшов хребет до кінця, але йти було так паршиво, потепліло і сніг був дуже мокрий, та ще й зверху дощ покапував, тому з задоволенням почав валити з хребта вниз, в сторону пер.Переслопу. Але потім трохи звернув вправо, так що на ночівлю зупинився біля р.Чепелів, десь за пів км від місця де вона зливається з Жонкою. З погодою помітно покращало, стояв мороз йшов сніг, на ранок так само був мороз. От так завжди, коли я закінчую похід, погода налагоджується:) Але то не страшно, за все слава Богу і всяка погода від Нього:)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::