стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Говерла 17 вересня ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: я особисто, якщо тільки на Говерлу і більше нікуди, ходжу з Лазещини. Біля Козьмещика направо не беремо, а йдемо далі на по дорозі, яка в підсумку виводить на колиби під Малою Говерлою. Плюси: дрова завжди є, колиби теплі, хороші буржуйки імєютса, підйом і спуск без рюкзаків (вони залишаються на колибах). Зараз там ще і пастухи напевно є в яких і молочка і сиру можна придбать досить недорого, але ціна виправдовує якість, головне з ними зразу в хароші відносини вступить і НЕ ХАМІТ, як написано в одній із колиб, хоча числа 17 їх вже напевно і не буде. Мінуси: стрімкий підйом через Малу Говерлу по чорничнику без стежки. В погану погоду краще не виходити, тим більше, якщо там перший раз, бо назад стежки з Малої Говерли також немає, падати треба прямо на колиби, їх видно з Малої Говерли. Нам самим одного разу довелося ночувати в лісі буквально за 200м від колиб, бо був туман і ми трошки недобре впали. Підйом близько 1,5-2 год, спуск відповідно швидше ~1год.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Говерла 17 вересня ]
    додав(-ла) lieshyj 18:22:23 07/09/2005
    я особисто, якщо тільки на Говерлу і більше нікуди, ходжу з Лазещини. Біля Козьмещика направо не беремо, а йдемо далі на по дорозі, яка в підсумку виводить на колиби під Малою Говерлою. Плюси: дрова завжди є, колиби теплі, хороші буржуйки імєютса, підйом і спуск без рюкзаків (вони залишаються на колибах). Зараз там ще і пастухи напевно є в яких і молочка і сиру можна придбать досить недорого, але ціна виправдовує якість, головне з ними зразу в хароші відносини вступить і НЕ ХАМІТ, як написано в одній із колиб, хоча числа 17 їх вже напевно і не буде. Мінуси: стрімкий підйом через Малу Говерлу по чорничнику без стежки. В погану погоду краще не виходити, тим більше, якщо там перший раз, бо назад стежки з Малої Говерли також немає, падати треба прямо на колиби, їх видно з Малої Говерли. Нам самим одного разу довелося ночувати в лісі буквально за 200м від колиб, бо був туман і ми трошки недобре впали. Підйом близько 1,5-2 год, спуск відповідно швидше ~1год.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::