стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Cусіди ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Фотки просто фантастично карасиві. Ви просто молодці. Було б дуже цікаво взнати технічні подробиці вашої подорожі. Способи добирання (поїзд, автобус, власний транспорт), вартість та розклад відправлень. Та самі міста звідки можна робити радіуси.
А також умови туризму в Польщі (можливісь розкладання наметів, розведення багать і т.д.)
Якшо не важко pls
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Cусіди ]
  додав(-ла) Nahtigal 15:06:16 31/05/2005
  Фотки просто фантастично карасиві. Ви просто молодці. Було б дуже цікаво взнати технічні подробиці вашої подорожі. Способи добирання (поїзд, автобус, власний транспорт), вартість та розклад відправлень. Та самі міста звідки можна робити радіуси.
  А також умови туризму в Польщі (можливісь розкладання наметів, розведення багать і т.д.)
  Якшо не важко pls
  • [ Re: Re: Cусіди ] відповів(-ла) unmay 19:50:19 31/05/2005
   "А також умови туризму в Польщі (можливісь розкладання наметів, розведення багать і т.д.) "

   Я не молодець, але на питанячко можу щось відписати теж... 1) Те що туризм в PL є більш масовий і розвинутий, ніж в УА то і так ясно, правда. Відповідно і уся потрібна інфратруктура розвинута на відповідному рівні (з УА навіть соромно порівнювати). 2) Масовість туризму поводує певні обмеження, про які пізніше 3) Більшість (абсолютна) усіх привабливих з туристичного пункту зору місць знаходиться в межах Нац. Парків. 4) Як правило (100% для Татр, Пєнін) на теріторії Нац. Парку категорично забороняється пересуватися поза знакованними шляхами (зимою обмеження більш суворі - навіть часами по знакованих маршрутах заборонено ходити), НОЧУВАТИ (чи з наметом чи без) поза територією тур приюту, і ясна річ - розпалювати багаття. 5) Вхід до Нац. Парків символічно платний; мережа знакованних стежок досить густа, вони усі нанесені на мапи, з зазначеними часами переходів між ключовими пунктами; мережа тур.приютів (тур. баз) теж дуже густа.

   Розклад транспорту знайдеш в інтернеті. Як цікавить сполучення між двома конкретними місцевостями питай, лінки кину на розклади.

   Ціни приблизно такі: автобус на 450 км буде коштувати десь 10 Еуро.
   • [ Re: Re: Re: Cусіди ] відповів(-ла) Nahtigal 12:56:13 01/06/2005
    Наскільки я зрозумів то по Польським карпатам мандрується наступним чином:
    Добираєшся до якогось з Національних Парків там купуєш карту зі всіма стежками та визначними місцями і гуляєш собі від туристичного кемпінгу до кемпінгу.
    В звязку з цим ще парочка питань якшо можна:
    Цікавить маршрут добирання від Перемишля до Нац. парку на території якого розташоване Морське око.? (Дуже вже воно мені на фотографії сподобалось)
    Вартість однієї ночівлі на території кемпінгу. ?
    • [ Re: Re: Re: Re: Cусіди ] відповів(-ла) unmay 13:50:36 01/06/2005
     В принципі вірно ти зрозумів. Морське Око знаходиться на території Татранського Н. П. І це озеро мабуть найвідоміше серед широкого загалу людей місце у Польщі (в горах). Відповідно там і людей... З Перемишля мусиш доїхати до Закопанєго (є безпосередній рейс або з пересадкою в Кракові). З Кракова автобуси курсують десь щопівгодини. В Закопанім навпроти автовокзалу береш маршрутку "До Морскєго Ока". Але насправді вона тебе довезе тільки до кордону Нац. Парку, далі проїзд заборонено. Далі тільки пішки або береш бричку.

     Схроніско (турбаза) стоїть на самому березі озера. Справа твоя, але я б там не ночував (хіба що полізеш на Риси) - людей там "нємєрянно" і ціни такі собі. Затишного відпочинку 100% не вийде.

     Натомість раджу схронісько "Стара Розтока", яке знаходиться по дорозі на М.О. Там значно спокійнше та й ціни приємніші. За 2-місну кімнату заплатиш десь 30 zl, за багатоособову відповідно дешевше. Ціни усіх схроніск в Інтернеті є, якщо не помиляюся на сторінці PTTK.

     А звідти можеш собі вже робити рдіалки на М.О., Долину 5 ставів Польських, або зробити кільце - Розтока - Д.5.С.П. - М.О. - Розтока.

     Поїхати в Татри тільки щоб подивитися на М.О. то трохи безглуздо і ризикуєш залишитись розчарованим - на фотках озеро виглядає краще, ніж в дійсності. Тому раджу взяти мапу, на якій є часи переходів і попланувати трохи маршрут.
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Cусіди ] відповів(-ла) akorud 15:57:00 01/06/2005
      Кілька доповнень - в схроніску на МО людей практично не було як ми були - міжсезоння, і було достатньо затишно. Хоча я знаю як там буває :-). Лазити по скелях (вище границі лісу) в Татрах поза маркованими шляхами можна при умові що в тебе є "катра татерніка" (стосується громадян Польщі) або принаймі виглядаєш на скалолаза і записався в книгу виходів (для всіх інших).
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Cусіди ] відповів(-ла) akorud 15:58:07 01/06/2005
      P.S. Колись в розкладі бачив неймовірний автобус Трускавець-Закопане :-)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::