стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: ПРОХАННЯ УВАЖНО ПРОЧИТАТИ!!! ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: мда, я себе почуваю точно так само, як тиждень після мого стрибка на бородянці розбилася людина після невідкриття парашуту. В той самий час, тиждень тому я водив групу людей на Малий Конусяк. Травмонебезпечних моментів було достатньо - це нічне і під дощем сходження на вершину, це і низька тампература і ранкова біганина по свіжозасніженим і мокрим цекотам... Але я був до всього готовий і відповідно підготував людей, але цей випадок ставить мене в тупік. Чи стан здоров’я чи банальна відсутність досвіду призводить до таких сумних наслідків. Двоє з учасників не були в Карпатах? А може взагалі гір не бачили... І що найприкріше - це прізвище я десь зустрічав, не виключено, що він питав порад на цьому сайті... От думаю, що міг би я вчинити в такому випадку (адреналін з собою тягати?)... І як були вони екіповані, щоб заморозити людину? Як можна взагалі не побачити такий стан учасника?
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: ПРОХАННЯ УВАЖНО ПРОЧИТАТИ!!! ]
    додав(-ла) Юрко 17:01:57 19/11/2004
    мда, я себе почуваю точно так само, як тиждень після мого стрибка на бородянці розбилася людина після невідкриття парашуту. В той самий час, тиждень тому я водив групу людей на Малий Конусяк. Травмонебезпечних моментів було достатньо - це нічне і під дощем сходження на вершину, це і низька тампература і ранкова біганина по свіжозасніженим і мокрим цекотам... Але я був до всього готовий і відповідно підготував людей, але цей випадок ставить мене в тупік. Чи стан здоров’я чи банальна відсутність досвіду призводить до таких сумних наслідків. Двоє з учасників не були в Карпатах? А може взагалі гір не бачили... І що найприкріше - це прізвище я десь зустрічав, не виключено, що він питав порад на цьому сайті... От думаю, що міг би я вчинити в такому випадку (адреналін з собою тягати?)... І як були вони екіповані, щоб заморозити людину? Як можна взагалі не побачити такий стан учасника?


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::