стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Як провели вихідні? ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Ми разом з DarkOne ходили на Женецький водоспад. З Франківська виїхали об 11.25. Десь о 13 з копійками були за Микуличином. Моросило. Проходячи повз лісництво, Вовка пригостив “відповідального” цигарками. Зекономили 4,5 грн за вхід на територію заповідника (3 чол.). За годину з чимось дійшли до водоспаду. Було класно і мокро :). О 14.45 рушили влоб на полонину під Хомяком (дорога – суцільна багнюка. Лісом йти було легше). О 17.10 вийшли на полонину. Було трішки мокро, але ще доволі пристойно. На підходах залишилося багато афин. Малость зморщені, але смачні. Снігу на Хом’яку-Синяку не було ще. Здійснили перший гірський тест-драйв Шмєля-4 – відпад, як газова плита! Пройшли 4 лісників з фузіями. Може, щось хотіли… На питання, чи є ведмеді, відповіли, що немає, є тільки туристи. Їхнє питання ми попередили і вставили, що з туриста, крім сала (і то мало) взяти нічого :)). Знову зекономили 4,5 грн. Поставили намета, погрілися і о 20.12 в обстановці повної темряви і абсолютної секретності почимчикували на Хом’як. При світлі двох діодних ліхтарів і однієї лампочки накалювання за 50 хв. успішно вилізли на вершину. Камені були мокрими, жереб – наглим і нудним і не видно було ніц, але ми туди вийшли. На вершині був легенький вітерець і обалдєнний вид на навколишні села. Море штучних зірок на чорному небі і відмінний УМС – Київстар зв’язок. Посиділи на вершині 10 хв. і покотилися донизу. Малость “озадачили” кількох туріків, що стояли за пів км від полонини: три лба спускаються уночі з Хом’яка :)). Біля намета були о 21.52. Ніч (вона розпочалася в районі 01.30 :-) пройшла спокійно. Зранку було супер! Вийшли десь о 10.45. Біля 13.00 скинулися до дороги. Пройшли 5 км до Татарова. Одна маршрутка з Поляниці вже виїхала, до наступної було ще далеко. Під’їхали до Яремчі і о 16.00 виїхали звідти на Станіслав. Дома були о 17.10.
Ґорґани – форева!
Загін нічних хом’яків: DarkOne, Tasic, Сергій Слободян (Івано-Франківськ – Одеса)
Все спілкування на дану тему
 1. [ Як провели вихідні? ] додав(-ла) Tasic 20:34:06 03/10/2004
  Ми разом з DarkOne ходили на Женецький водоспад. З Франківська виїхали об 11.25. Десь о 13 з копійками були за Микуличином. Моросило. Проходячи повз лісництво, Вовка пригостив “відповідального” цигарками. Зекономили 4,5 грн за вхід на територію заповідника (3 чол.). За годину з чимось дійшли до водоспаду. Було класно і мокро :). О 14.45 рушили влоб на полонину під Хомяком (дорога – суцільна багнюка. Лісом йти було легше). О 17.10 вийшли на полонину. Було трішки мокро, але ще доволі пристойно. На підходах залишилося багато афин. Малость зморщені, але смачні. Снігу на Хом’яку-Синяку не було ще. Здійснили перший гірський тест-драйв Шмєля-4 – відпад, як газова плита! Пройшли 4 лісників з фузіями. Може, щось хотіли… На питання, чи є ведмеді, відповіли, що немає, є тільки туристи. Їхнє питання ми попередили і вставили, що з туриста, крім сала (і то мало) взяти нічого :)). Знову зекономили 4,5 грн. Поставили намета, погрілися і о 20.12 в обстановці повної темряви і абсолютної секретності почимчикували на Хом’як. При світлі двох діодних ліхтарів і однієї лампочки накалювання за 50 хв. успішно вилізли на вершину. Камені були мокрими, жереб – наглим і нудним і не видно було ніц, але ми туди вийшли. На вершині був легенький вітерець і обалдєнний вид на навколишні села. Море штучних зірок на чорному небі і відмінний УМС – Київстар зв’язок. Посиділи на вершині 10 хв. і покотилися донизу. Малость “озадачили” кількох туріків, що стояли за пів км від полонини: три лба спускаються уночі з Хом’яка :)). Біля намета були о 21.52. Ніч (вона розпочалася в районі 01.30 :-) пройшла спокійно. Зранку було супер! Вийшли десь о 10.45. Біля 13.00 скинулися до дороги. Пройшли 5 км до Татарова. Одна маршрутка з Поляниці вже виїхала, до наступної було ще далеко. Під’їхали до Яремчі і о 16.00 виїхали звідти на Станіслав. Дома були о 17.10.
  Ґорґани – форева!
  Загін нічних хом’яків: DarkOne, Tasic, Сергій Слободян (Івано-Франківськ – Одеса)
  • [ Vitanniachka ;) ] відповів(-ла) Veslo 08:32:46 04/10/2004
   DarkOne - tak trymaty! I schob vsiu Chornogoru, zymuyu... nu, ty znayesh!
   • [ Re: Vitanniachka ;) ] відповів(-ла) DarkOne 10:41:14 04/10/2004
    Сплю і бачу, не втрачаю надії :)
   • [ Re: Vitanniachka ;) ] відповів(-ла) Tasic 17:20:23 04/10/2004
    І я! І я! І не тільки Чорногору!
    До Іванки: страшно вібачєюся, що не впізнав тебе на Попі у лютому. Я там і себе не дуже памятав :)
    Ріспект! Дай Бог морозів цеї зими. У Лапландії, певно, цього добра вистачає. Позич нам, у случай чого, ПЛЗ :))
    • [ 2 Tasic ] відповів(-ла) Veslo 12:33:59 05/10/2004
     Za nefig!!! Bery skil’ky hochesh ;)
     Do rechi u mene tut po nocham minusa i iniy vrantsi - skoro snig!!! URA!!!
     • [ Re: 2 Tasic ] відповів(-ла) Tasic 17:01:37 05/10/2004
      Снііііг! Ех...
      • [ Re: Re: 2 Tasic ] відповів(-ла) Veslo 10:51:20 06/10/2004
       Yo, yo ;)
       • [ 2 Veslo ] відповів(-ла) Tasic 16:32:52 06/10/2004
        А зима тама довго триває?
        • [ Re: 2 Veslo ] відповів(-ла) Veslo 20:20:06 06/10/2004
         U mene ni. U mene tut vzagali to teplota i krasota, t’fu t’fu, aby ne navrochyty. Vnochi zvisno zymno, ale vden’ u svetrykah guliayu pid yaskravym nizhnym sontsem ;).
         A stosozno zymy - 5-6 misiatsiv. Skoro taky pochnet’sia. To prosto babyne lito gostiuye.
         Zamynayem tsiu dovgu rozmovu. Pyshy na mylo ;)
  • [ Re: Як провели вихідні? ] відповів(-ла) yhirnyak 12:25:06 04/10/2004
   планували Кваси-Петрос-Говерла-Заросляк. Двоє - я і Сергій. в потязі по дорозі "туди" відчував симптоми простуди, за перших три години під дощиком як рукою зняло.

   в суботу о 12 вийшли з Квасів, трохи невдалий траверс г.Шешул від біостаціонару - пішли нижчою потрібної дорогою, лізли на хребет переважно по цілині. о 16:30 на хребті вже падаємо на ночівлю - тут добила Сергія морска болєзнь чи якась інша зараза - не знаємо, але йти далі не міг. відпоїлися чаєм з аспірином, Сергію трохи покращало, вляглися спати. о 20 розбудили ненадовго 2 єгері з двома рушницями, де оптичні приціли на вигляд важили більше від самих рушниць. просто спиталися чи нічого підозрілого не чули/не бачили і пішли далі. чомусь після таких питань сон був тривожним, тривав до 02:40, коли вирішили повечеряти. вийшли надвір - класні краєвиди, хмарно, місяць досить сильно просвічує - Близницю було видно добре, вогні на Драгобраті, Ясиня під туманом. мав нав’язливу ідею нічного сходження на Петрос, але Сергій ще не до кінця добре почувався.
   вийшли о 7:40, на Петросі - о 9:20. трохи снігу, вітру. дуже цікаві краєвиди бо були рівно між двома ярусами хмар. є фотки але вони всіх вражень звісно не передають.
   о 10 - скид. перед самою Лазещиною спинили Колхіду, довезли за гривню з особи до вокзалу. за кермом таке враження - Солберґ власною персоною. запам’ятався шмат жовтого паперу на якийсь будівлі, з надписом від руки червоною фарбою "Вірю.Знаю.Можемо. Ющенко". круто.
   ще незабутні враження отримали від підслуханої в кафе в Лазещині розмови між двома тітоньками, про останній бій Кличка.

   деякі фотки тут http://smotri.te.ua/index.php? inc=catalog&under=1065 - для правильної хронології їх слід проглядати знизу вверх..
   • [ Re: Re: Як провели вихідні? ] відповів(-ла) Dikki [guest] 11:56:50 31/03/2006
    у меня к вам вопрос ! Сколько занял подъем от Квасов до ночлега под Петросом? (и в какое время года вы ходили?)
  • [ Re: Як провели вихідні? ] відповів(-ла) zorc 18:51:22 04/10/2004
   Сразу ждал большой облом: ночная раховская рута уже ездит по зимнему расписанию. 5 часов медитации в Делятине на вокзале :) Ясиня. Тумана уже нет. Нужный мост я, как всегда пропустил, и по селу на запад шли по обычаю как попало. Ну да спешить уже было не куда. Дорога на Драгобрат ничего, держится... Не размытая, да и вообще. Грибов толпы и стада, но возле дороги не совсем съедобные. Драгобрат. Заслали Галю в приют, сказали, чтоб улыбалась пошире и кипятку спросила. Принесла. Выпили чаю и заслали ее еще раз :) Принесла еще 8-D!!! К тому времени с Близниц слезла туча, и стало видно, что обещанног снега нет :( Почти... Ну да ладно. Поднялись - стало темнеть. Выпили пива с чепеньем и потопали на Квасы. Темень. Туман. Ветер слегонца. Взяли среднюю вершину и потопали искать стоянку (точнее, я потопал, бо был за сусанина). Ну и засусанил :) Взял правее раньше и лишних минут 20 бродил по вечерней росе и памяти в поисках воды и дров. Чета нашел. Как оказалось, встал метров за 300 раньше и 50 ниже искомого места :( Ин да ладно. Квасы, минералка, пиво, дядя, после 5минутного втыка на мои косички сказавший, типа, а я тя тут уже видел на Петросе (я его потом тоже вспомнил - он типа там егерствует). Вокзал, Франя, пиво...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::