стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ І знову Говерла... ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Вчора тільки повернувся з Чорногори. Вже два тижні збиралися виїхати та ніяк погода не давала, вирішили їхати в любю. Правда погода змилосердилася над нами. В суботу коли ми піднімалися на хребет збоку Квасів щось трохи моросіло, але туману практично не було. Заночувати вирішили під Шесулом. Дрова були настільки мокрі, що воду довелося кип’ятити 1 годину і 40 хвилин. Накінець, дочекавшись хавки ми дружно пішли спати. Вранці не дуже спішили виходити. Всі чекали щоб вийти на обіцяний Петрос і подивитися на сніг, про який всі говорили, та не виправдалися сподівання: снігу практично не було лише десь не десь з північного боку, зато на самій вершині з одного боку тур був повністю покритий льодом, це так гарно виглядало, що я не стримався не сфотографувати. На Петросі ми зробили добре діло, позбирали всьо сміття, що там було. Дальше пішли на протоптану Говерлу. І що.. боляче дивитися як з кожним роком все більшає і більшає сміття на її схилах. Таке враження що туда ходять не люди а свині. Зустріли там групу якихось школярів з Вінниці, думали домовимся з ними за автобус, а вони поморозилися нас брати, бо в них було мало місця і ми пішли пішки з Заросляка в Ворохту, це було весело іти 25 км по трасі до Ворохти, щей поїзд перенесли на 5:30 ранку так що довелося ночувати на вокзалі ;)
Всі були дуже задоволені тим, що змогли хоч на Говерлі пограти сніжки-:)
Все спілкування на дану тему
 1. [ І знову Говерла... ] додав(-ла) lvp86 08:01:14 06/10/2004
  Вчора тільки повернувся з Чорногори. Вже два тижні збиралися виїхати та ніяк погода не давала, вирішили їхати в любю. Правда погода змилосердилася над нами. В суботу коли ми піднімалися на хребет збоку Квасів щось трохи моросіло, але туману практично не було. Заночувати вирішили під Шесулом. Дрова були настільки мокрі, що воду довелося кип’ятити 1 годину і 40 хвилин. Накінець, дочекавшись хавки ми дружно пішли спати. Вранці не дуже спішили виходити. Всі чекали щоб вийти на обіцяний Петрос і подивитися на сніг, про який всі говорили, та не виправдалися сподівання: снігу практично не було лише десь не десь з північного боку, зато на самій вершині з одного боку тур був повністю покритий льодом, це так гарно виглядало, що я не стримався не сфотографувати. На Петросі ми зробили добре діло, позбирали всьо сміття, що там було. Дальше пішли на протоптану Говерлу. І що.. боляче дивитися як з кожним роком все більшає і більшає сміття на її схилах. Таке враження що туда ходять не люди а свині. Зустріли там групу якихось школярів з Вінниці, думали домовимся з ними за автобус, а вони поморозилися нас брати, бо в них було мало місця і ми пішли пішки з Заросляка в Ворохту, це було весело іти 25 км по трасі до Ворохти, щей поїзд перенесли на 5:30 ранку так що довелося ночувати на вокзалі ;)
  Всі були дуже задоволені тим, що змогли хоч на Говерлі пограти сніжки-:)
  • [ Гори: нюанси асенізації ] відповів(-ла) Юрко 09:27:57 06/10/2004
   Власне, продовжу в екологічному руслі. десь тут на форумі писали про прибирання Говерли. Недавно пройшовся старим кордоном. На Легіонах ціла гора сміття консерв переважно з польськими назвами. Червоний шлях від Плісця до Пареньок (далі думаю - те саме) маркований в жерепі не білоруським прапором, а обгортками від цукерок. На Плісці під хібарою натуральний срач (консерв вже більше вітчизняних). Ми трішки прибрали те все в одну купу, але тенденцію ви вловили. В Осмолоді біля ротонди встановили залізний ящик для сміття (тепер воно все там, а не довкола). Отаке.
   • [ Re: Гори: нюанси асенізації ] відповів(-ла) Tasic 16:36:38 06/10/2004
    Ну от, і під гризуном було те саме. Консерв - море. Ще більше битих та ПЕТ пляшок. Що встигли - попалили. І квадрати, що маркують минулі стоянки. Народ (це не до аксакалів), перестаньте копати траншеї в горах. У порядну зливу вони вас ніц не врятують, заростають потім дуже довго.
   • [ Re: Гори: нюанси асенізації ] відповів(-ла) lvp86 08:14:20 07/10/2004
    Зараз куди не глянь сміття море, люди не думають що роблять, перетворюючи Карпати на містник. Ну на Говерлі смітять в основному ті, для яких гори - це приїхати побухати чи похвалитися шо вони були на Говерлі. Я думаю, що ніхто з справжніх туристів не кинув би навіть папірчика. От якби місцеві з Ворохти організували прибирання Говерли можна було б їм пам’ятник поставити, а то все що вони зробили то викопали яму. І ще одне, напевно всі бачили як обписане все на вершині Говерли всякими там написами, хтось навітьна хресті умудрився підписатися червоною фарбою. Це ж псує загальний вигляд і показує невихованість нашої нації, на ПІМі також пообписували обсерваторію. Ці графіті ще гірші за сміття: сміття хоч можна позбирати, а постирати образотворче творіння набагато складніше...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::