стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Похід в Чорнобиль ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Може пхаюся не у свої справи, але, як на мене, то дурна мода на Чорнобиль. Звичайно, тягне туди, куда не можна і куди мало хто хоче. Може це й не буде шкідливо для здоровя, але побувати там, а значить розповідати іншим, як там цікаво, а може не цікаво, але адреналін є, і тим самим популяризувати те, що насправді є злом. Той, хто побуває у зоні, мабуть, відчує, що радіація є страшною. Але ж розповідатиме іншим не це, а якісь пришпильні речі. Можна звідти багато думок винести, але пропонував би цікавитися тим, що у корені є хорошим і потрібним. Наприклад, Карпатами (перепрошую на у корінь шкідливе моралізаторство)
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Похід в Чорнобиль ]
    додав(-ла) machik 14:38:41 10/09/2004
    Може пхаюся не у свої справи, але, як на мене, то дурна мода на Чорнобиль. Звичайно, тягне туди, куда не можна і куди мало хто хоче. Може це й не буде шкідливо для здоровя, але побувати там, а значить розповідати іншим, як там цікаво, а може не цікаво, але адреналін є, і тим самим популяризувати те, що насправді є злом. Той, хто побуває у зоні, мабуть, відчує, що радіація є страшною. Але ж розповідатиме іншим не це, а якісь пришпильні речі. Можна звідти багато думок винести, але пропонував би цікавитися тим, що у корені є хорошим і потрібним. Наприклад, Карпатами (перепрошую на у корінь шкідливе моралізаторство)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::