стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Львів-Сеневір ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Автобус Львів-Хуст зранку (дзвони в автобусну довідку) відпр. з Залізничного вокзалу через автовокзал на Стрийській. Їхати до Вишківського (Торунського) перевалу. Далі (маркованою) дорогою по хребту. Перед самим Вишківським Горганом дорога повертає вправо - до русла потічка. Руслом потічка аж до села. Є ще дорога, яка виходить точно на озеро, вона коротша, але не така наочна. Варто побувати на озері, гора Озерна. Якщо то планувався маршрут на 2-3 дня, то вибиратись або тим же ж шляхом, або дорогою до Міжгір"я. Можна в Синевірській Поляні домовитись за легковушку, аьо, навіть, бус. Але задаток не давати - кинуть. Від Міжгір"я - рейсовим автобусом назад. Вони їдуть десь по-обіді.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Львів-Сеневір ]
    додав(-ла) C++ 15:56:28 18/06/2004
    Автобус Львів-Хуст зранку (дзвони в автобусну довідку) відпр. з Залізничного вокзалу через автовокзал на Стрийській. Їхати до Вишківського (Торунського) перевалу. Далі (маркованою) дорогою по хребту. Перед самим Вишківським Горганом дорога повертає вправо - до русла потічка. Руслом потічка аж до села. Є ще дорога, яка виходить точно на озеро, вона коротша, але не така наочна. Варто побувати на озері, гора Озерна. Якщо то планувався маршрут на 2-3 дня, то вибиратись або тим же ж шляхом, або дорогою до Міжгір"я. Можна в Синевірській Поляні домовитись за легковушку, аьо, навіть, бус. Але задаток не давати - кинуть. Від Міжгір"я - рейсовим автобусом назад. Вони їдуть десь по-обіді.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::