стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Ваші роздуми щодо соло походів ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Як тобі сказати, сольного досвіду в мене не так і багато, але достатньо, щоб зробити деякі висновки. Одним словом, класно. Якщо тільки не перегинати палку. Я, скажімо, чередую колективні і одинарні, щоб в повній мірі насолодитися одним і другим. Люди дуже часто один одного втомлюють і періодично своєю неорганізованістю ставлять під сумнів весь похід, однак намагання уникати колективу завжди сприймається ворожо і явно не розвиває талант існування серед собі подібних. Суспільство недолюблює білих ворон. Але з точки зору самовиховання сольники - найкращий спосіб навчитися власній дисципліні і плануванню будь-яких заходів.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Ваші роздуми щодо соло походів ]
    додав(-ла) Юрко 08:58:57 06/11/2003
    Як тобі сказати, сольного досвіду в мене не так і багато, але достатньо, щоб зробити деякі висновки. Одним словом, класно. Якщо тільки не перегинати палку. Я, скажімо, чередую колективні і одинарні, щоб в повній мірі насолодитися одним і другим. Люди дуже часто один одного втомлюють і періодично своєю неорганізованістю ставлять під сумнів весь похід, однак намагання уникати колективу завжди сприймається ворожо і явно не розвиває талант існування серед собі подібних. Суспільство недолюблює білих ворон. Але з точки зору самовиховання сольники - найкращий спосіб навчитися власній дисципліні і плануванню будь-яких заходів.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::