стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: gutsulia.ru маршрути ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: при плануванні своїх маршрутів користуюсь картами Ігрря Кравця, векторною картою Карпат, проглядаю трекі з Блуду, маркування Карпатських Стежок, заглядаю до Ігоря Меліки, Люди Ємелянової. в путівники Гілецького і Собашка - в кожного можна щось цікаве знайти. З Олексієм спілкуюсь досить тривалий час і ніякої зневаги до України не помітив. Сайт (до речі про частинку України), добротний і аналогів не має. В одному місці карти, технічні описи, трекі, фото і т.д. Є що взяти і новачку і крутішому туристу. Прикро, що в черговий раз немає конструктивного обговорення, а відбувається незрозуміло що. Про зневагу - більше ніж наша влада, українців ніхто не зневажає.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: gutsulia.ru маршрути ]
    додав(-ла) sergey_si 18:21:35 19/04/2013
    при плануванні своїх маршрутів користуюсь картами Ігрря Кравця, векторною картою Карпат, проглядаю трекі з Блуду, маркування Карпатських Стежок, заглядаю до Ігоря Меліки, Люди Ємелянової. в путівники Гілецького і Собашка - в кожного можна щось цікаве знайти. З Олексієм спілкуюсь досить тривалий час і ніякої зневаги до України не помітив. Сайт (до речі про частинку України), добротний і аналогів не має. В одному місці карти, технічні описи, трекі, фото і т.д. Є що взяти і новачку і крутішому туристу. Прикро, що в черговий раз немає конструктивного обговорення, а відбувається незрозуміло що. Про зневагу - більше ніж наша влада, українців ніхто не зневажає.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::