стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Пер. Кривопільський – хр. Кострича – с. Красник ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Тільки но повернувся з лайт походу по маршруту Красник-Кострич-Завоєля-Кукул- Вороненко. Погода супер!!! Вода є по всьому маршруту, ночували як в колибах так і в палатках. Снігу немає. Дрів кругом багато. Так як нас було багато то замовляли бус з Франика до Красника тому про відстань між Ільцями і Красником нічого сказати не можу. Мені здається за годину-півтори можна пройти... Зверніть увагу!!! Яб радив коли дістанетесь п. Веснарки (колиби), брати на 90 градусів в ліво, від колиби йде стежка яка зрізає частину поганої дороги по якій йде маршрут, а вийдете ви в точці початку маршруту. В поході користувалися свіженькою картою "Східні Горгани"-всім хто приймав участь у її створенні, подяка, карта дуже точна!!!
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Re: Пер. Кривопільський – хр. Кострича – с. Красник ]
    додав(-ла) Kosta 14:23:24 05/05/2013
    Тільки но повернувся з лайт походу по маршруту Красник-Кострич-Завоєля-Кукул- Вороненко. Погода супер!!! Вода є по всьому маршруту, ночували як в колибах так і в палатках. Снігу немає. Дрів кругом багато. Так як нас було багато то замовляли бус з Франика до Красника тому про відстань між Ільцями і Красником нічого сказати не можу. Мені здається за годину-півтори можна пройти... Зверніть увагу!!! Яб радив коли дістанетесь п. Веснарки (колиби), брати на 90 градусів в ліво, від колиби йде стежка яка зрізає частину поганої дороги по якій йде маршрут, а вийдете ви в точці початку маршруту. В поході користувалися свіженькою картою "Східні Горгани"-всім хто приймав участь у її створенні, подяка, карта дуже точна!!!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::