стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Сивина Сивуль ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Були на Сивулях 10-12 травня.Погода як у криму,не менше+25.Загоріли теж,як у криму.Хто скільки зміг видержати.Обовязкове купання два рази вдень,ранком і в вечорі на полонині Рущина.Ну і звичайно каждоденне сходження на вершини.На ночліг приходили групи туристів зі Львова,Києва,Тернополя,з обласног центру Ну ізвичайно табуни коней,яким чомусь хотілось всю ніч пастись біля наших палаток.Одним словом відпочино-красота.З дального бистрика година ходу до полонини і ще година до вершини.У дальний бистрик на машині.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Сивина Сивуль ]
    додав(-ла) poljana48 22:53:40 12/05/2013
    Були на Сивулях 10-12 травня.Погода як у криму,не менше+25.Загоріли теж,як у криму.Хто скільки зміг видержати.Обовязкове купання два рази вдень,ранком і в вечорі на полонині Рущина.Ну і звичайно каждоденне сходження на вершини.На ночліг приходили групи туристів зі Львова,Києва,Тернополя,з обласног центру Ну ізвичайно табуни коней,яким чомусь хотілось всю ніч пастись біля наших палаток.Одним словом відпочино-красота.З дального бистрика година ходу до полонини і ще година до вершини.У дальний бистрик на машині.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::