стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: ЯВІРНИК ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Хотів вже дати лінк на цьому сайті... а бздик. Нема. Де моя Карпатія? Ага... "г/х в Ґорґанах. Висота до 1431,9 м. Пд. зх. схили і у пригребеневій частині кам’яні розсипи, а на ділянці до 2,5 км - круту урвисту стінку. Крутизна пд. зх. схилів 20-30°, пн. сх. - 30-40° і більше. Пд. сх. частина численними відрогами сходить у долину Пруту. Крутіші пн. сх. розчленовані ущелиноподібними долинами. Входить до території Карпатського природнього національного парку". Сходження починають від с. Микуличин, це від Яремче наступна станція (хоча можна і з самого Яремче - крутіше %). Ярко підказує: там найбільші цекоти (ґорґанські брили) в Карпатах і з одної буде орґанізований дюльфер (вільне падіння без страховки і парашута).
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: ЯВІРНИК ]
    додав(-ла) Юрко 18:56:43 19/03/2003
    Хотів вже дати лінк на цьому сайті... а бздик. Нема. Де моя Карпатія? Ага... "г/х в Ґорґанах. Висота до 1431,9 м. Пд. зх. схили і у пригребеневій частині кам’яні розсипи, а на ділянці до 2,5 км - круту урвисту стінку. Крутизна пд. зх. схилів 20-30°, пн. сх. - 30-40° і більше. Пд. сх. частина численними відрогами сходить у долину Пруту. Крутіші пн. сх. розчленовані ущелиноподібними долинами. Входить до території Карпатського природнього національного парку". Сходження починають від с. Микуличин, це від Яремче наступна станція (хоча можна і з самого Яремче - крутіше %). Ярко підказує: там найбільші цекоти (ґорґанські брили) в Карпатах і з одної буде орґанізований дюльфер (вільне падіння без страховки і парашута).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::