стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Мармароси для чайників ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Хочу з холпцями в травні вийти на Піп-Іван Мармароський. Тому питаю аксакалів про шляхи підходу, маршрути, дозволи та всякі там реєстрації в прикордонників. В цьому районі ще не був і орієнтуюся тільки на самому Рахівському вокзалі. Ваші поради можуть врятувати нашу команду від блуду та домагань прикордонників. Вихідні умови: 4-5 чол. Досвід від чайника до 8 років 3сезонних походів по Карпатах. Бажаний маршрут: кільцевий з точками в Рахові та на Попі-Івані Мармароському.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Мармароси для чайників ] додав(-ла) shl 11:42:50 12/03/2003
  Хочу з холпцями в травні вийти на Піп-Іван Мармароський. Тому питаю аксакалів про шляхи підходу, маршрути, дозволи та всякі там реєстрації в прикордонників. В цьому районі ще не був і орієнтуюся тільки на самому Рахівському вокзалі. Ваші поради можуть врятувати нашу команду від блуду та домагань прикордонників. Вихідні умови: 4-5 чол. Досвід від чайника до 8 років 3сезонних походів по Карпатах. Бажаний маршрут: кільцевий з точками в Рахові та на Попі-Івані Мармароському.
  • [ Re: Мармароси для чайників ] відповів(-ла) yhirnyak 15:07:58 13/03/2003
   та ж напишіть щось людині... бо я б з великою радістю щось тут нарадив, але ж на Мармаросах ще жодного разу не був:))
  • [ Re: Мармароси для чайників ] відповів(-ла) Юрко 17:14:37 13/03/2003
   Tak yak my planuvaly proyty katehoriyku, to prahnuly zrobyty vse tak yak cioho vymahaye zakon: oformlialy dozvoly po povniy prohrami. Nash komandyr Oleh Shostak Normalizer nabihavsia z tym vsim, tym bilshe sho nas bulo 15.
   Prote ye mozhlyvist oformliaty vse na misciah. Pidjizhdzhayete v zonu
   i na pershiy-lipshiy zastavi za pliashku (aboscho) vam toy dozvil (na zemliani roboty) pyshut vid ruky. Tak vono prostishe. Zastavy ye v Bohdani i Dilovomu. Z Shybenoho ne radzhu - narvani. Vsioho naykrashchoho! Za nezakonnyj peretyn derzhkordonu - st. 331 KK - do 3 let. Striliaty v storonu Rumaniyi zaboroneno. Po serpantynu ne jdit - dovho i nudno. krachshe popry Zherban i Polonynku zrazu na Pip. Kruto, ale shvydko.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::