стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: ....дак на Берлебашці ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Хлопці правильно кажуть - лізти в гори зимою без усвідомлення того, що колиби може не бути, чи бути в непридатному до ночівлі стані, це, як мінімум "дитячий" підхід до організації. Тим більше вести людей, які будуть надіятися на теплу колибу, і не готові ночувати зимою з тим що за плечима несуть. Колиби вам ніхто не гаратує - це на заході (в тих же Татрах) можна через інет замовити місце в схроніску чи хаті і воно там буде на вас чекати. Окрема мова про дівчат: в силу специфіки жіночого організму критичні переохолодження можуть потім їм боком вилазити усе життя, і вас вони будуть при цьому "гарно" згадувати. При несприятливих збігах обставин така халатність у організації мандрівки може ДУЖЕ погано закінчитись (в деталі вдаватись не варто і так все зрозуміло...). Ми навіть у одноденні походи зимою беремо речі які дозволять не замерзнути при вимушеній ночівлі в високогірї.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: ....дак на Берлебашці ]
  додав(-ла) eliashyur 20:00:04 07/01/2012
  Хлопці правильно кажуть - лізти в гори зимою без усвідомлення того, що колиби може не бути, чи бути в непридатному до ночівлі стані, це, як мінімум "дитячий" підхід до організації. Тим більше вести людей, які будуть надіятися на теплу колибу, і не готові ночувати зимою з тим що за плечима несуть. Колиби вам ніхто не гаратує - це на заході (в тих же Татрах) можна через інет замовити місце в схроніску чи хаті і воно там буде на вас чекати. Окрема мова про дівчат: в силу специфіки жіночого організму критичні переохолодження можуть потім їм боком вилазити усе життя, і вас вони будуть при цьому "гарно" згадувати. При несприятливих збігах обставин така халатність у організації мандрівки може ДУЖЕ погано закінчитись (в деталі вдаватись не варто і так все зрозуміло...). Ми навіть у одноденні походи зимою беремо речі які дозволять не замерзнути при вимушеній ночівлі в високогірї.
  • [ Re: Re: Re: Re: ....дак на Берлебашці ] відповів(-ла) Fallenbird23 22:37:15 07/01/2012
   впринципі нормальна людина яка сидить удома з 31 на 1 числа, святкує і випиває 1,5 л грілки неадекватами рахує і таких як ви, що зимою в горах десь по кордону з Румунією лазять.
   Так ніби якби вас 13 зайняли цю колибу скоріше, а тут уночі зимою тридцятого почав ломатись якийсь неадекват, і заявляти що це по праву його впустити в колибу, і ви його б впустили


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::