стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Красна-Свидовець ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Їдьте Солотвинським, далі від Ж/д йдете до автостанції (3 хв ). Далі НЕ ЧЕКАЄТЕ автобус, а берете бусік 0974416400, або щось буде стояти там, і їдете до Дубового. Там берете місцеве таксі 0977112213 - Вася, або ще щось (по 12 грн!!! - більше не давати), і їдете до села Красне. Потім 2,5 години підйому, і Ви на РТС "Красна". П"єте з черговим чай, годуєте песика Тайсона, дивитесь в бінокль на обсерваторію (при хорошій погоді), пригощаєте чергового 100 грамами, слухаєте, як він за 40 хвилин на Темпу і назад ходив (забув сі сказати, що на коні був )))) набираєте трохи води і йдете до Темпи. Далі, якщо немає туману все ясно і просто.
Якщо підете на Драг - вийдіть до виїзду і попитайте будівельників - може до низу самосвал поїде - 150 гриваків зекономите.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Красна-Свидовець ]
    додав(-ла) SLV 08:46:11 22/09/2011
    Їдьте Солотвинським, далі від Ж/д йдете до автостанції (3 хв ). Далі НЕ ЧЕКАЄТЕ автобус, а берете бусік 0974416400, або щось буде стояти там, і їдете до Дубового. Там берете місцеве таксі 0977112213 - Вася, або ще щось (по 12 грн!!! - більше не давати), і їдете до села Красне. Потім 2,5 години підйому, і Ви на РТС "Красна". П"єте з черговим чай, годуєте песика Тайсона, дивитесь в бінокль на обсерваторію (при хорошій погоді), пригощаєте чергового 100 грамами, слухаєте, як він за 40 хвилин на Темпу і назад ходив (забув сі сказати, що на коні був )))) набираєте трохи води і йдете до Темпи. Далі, якщо немає туману все ясно і просто.
    Якщо підете на Драг - вийдіть до виїзду і попитайте будівельників - може до низу самосвал поїде - 150 гриваків зекономите.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::