стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Від Близниці до Говерли в лютому (підкажіть і порадьте) ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Пройшлись в неділю з Драгобрата (виїзд кріселкою на Перемичку за 25 грн) через Близницю до Квасів за 5 годин хорошим темпом і за чудової сонячної погоди. Сніг переважно був зафірнований, але на спуску після Близниці був важким (спуск зайняв 3,5 год).
Для Вас рекомендую планувати цей перехід в лютому щонайменше на один світловий день. Враховуючи що два, а може й 3 дні треба буде на перехід до Говерли, раджу непідготовленій компанії подумати - лютий не даремно так названий :).
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Від Близниці до Говерли в лютому (підкажіть і порадьте) ]
  додав(-ла) vasyl 21:57:57 25/01/2011
  Пройшлись в неділю з Драгобрата (виїзд кріселкою на Перемичку за 25 грн) через Близницю до Квасів за 5 годин хорошим темпом і за чудової сонячної погоди. Сніг переважно був зафірнований, але на спуску після Близниці був важким (спуск зайняв 3,5 год).
  Для Вас рекомендую планувати цей перехід в лютому щонайменше на один світловий день. Враховуючи що два, а може й 3 дні треба буде на перехід до Говерли, раджу непідготовленій компанії подумати - лютий не даремно так названий :).
  • [ Re: Re: Від Близниці до Говерли в лютому (підкажіть і порадьте) ] відповів(-ла) MaximL 16:45:02 27/01/2011
   [не розібрався з роботою форуму, чомусь вчорашній допис не зберігся]. Дякую всім за відповіді і поради! Враховуючи їх схиляюсь до такого спрощеного варіанту: Як і раніше планувалось пройти через Близницю в Кваси (хто був недавно- підкажіть як втрапити на потрібну доріжку на спуск, бо не хочеться навпрошки через ліс, і яка зараз глибина снігу?) Далі сподіваюсь з Квасів потягом чи автобусом доїхати до Лазещини і добратись до Козьмещика, де заночувати (чи не підкаже хто телефон, щоб заздалегіть домовитись про ночівлю?). Наступного дня за сприятливих обставин сходити на Говерлу або Петрос і повертатись назад мабуть тим же шляхом що і піднімались.
   • [ Re: Re: Re: Від Близниці до Говерли в лютому (підкажіть і порадьте) ] відповів(-ла) vasyl 22:01:24 27/01/2011
    Там перші дерева тільки за Браївкою - там, де велика кількість колиб. Саме там починається явна дорога. Але коли накриє непогода, то туди можна і не попасти!
    Боюсь давати якісь поради, але в погану погоду, без навігатора, від другої після Близниці вершини (є стовпчик з табличкою) я б спочатку взяв трохи правіше і потім тримався спочатку лівого краю хребта, але не дуже близько, тому що там урвища з сніговими карнизами. А через 10-15 хв після памятної стелли загинувшим теж треба брати трохи правіше (там по дорозі ще буде стовпчик і великий тур) але теж до певного моменту щоб не промайнути Браївку - орієнтуватись теж по стовпчику - трохи лівіше від ходу хребтом. Потім побачите розвалену будівлю і хрест перед Браївкою.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::