стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Тріанги проти блискавок ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: згадай зігнутий кований хрест на Петросі. Тобто при намерзанні на тріанг льоду, а ще трохи сильнішого вітру і будить ті кутники в тріангу гнутись, закручуватись, лопатись.
Я не відкидаю і людський фактор.

На Братківській, якщо память мені не зраджує, тріанг був зламаний ще у 2000 році. Хіба після того його по новому ставили.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Тріанги проти блискавок ]
  додав(-ла) Astrik 00:23:07 27/07/2010
  згадай зігнутий кований хрест на Петросі. Тобто при намерзанні на тріанг льоду, а ще трохи сильнішого вітру і будить ті кутники в тріангу гнутись, закручуватись, лопатись.
  Я не відкидаю і людський фактор.

  На Братківській, якщо память мені не зраджує, тріанг був зламаний ще у 2000 році. Хіба після того його по новому ставили.
  • [ Re: Re: Re: Тріанги проти блискавок ] відповів(-ла) Юрко 08:36:18 27/07/2010
   Цікаво хто його ставив? Геодезисти?
  • [ Re: Re: Re: Тріанги проти блискавок ] відповів(-ла) fitsak 10:05:13 27/07/2010
   Не думаю,що намерзання,та сильний мороз можуть сильно деформувати метал,от високі плюсові температури,так,крім того кутник має ребро міцності,це не полоса металу.і тому треба прикласти зусиль,щоб його зігнути,але це можливо.Зрештою на багатьох вершинах тріанги взагалі відсутні,а частини металу десь поряд.На Братківській один кусок кутника хтось поставив,як перегородку,в старому окопі,ще один кусок валявся поряд в ямі,де до речі валявся також стовпчик на якому висіли таблички з дороговказами.Тому особисто для себе роблю висновок,що природній фактор впливає,це беззаперечно,далі до спрви долучається людина.
   • [ Re: Re: Re: Re: Тріанги проти блискавок ] відповів(-ла) Ed.ua 07:15:36 28/07/2010
    99.9% причина є людський фактор з "ґаздівським", а подекуди нелюдським відношенням до довкілля. Порівняйте, для прикладу, тріанги в одній місцевості: на відносно малодоступній, але вищій,окремій вершинім г. Петрос (М) з залишками тріангу на більш доступній г. Берлебашка(хто не пам’яиає, можу надати фото). А ось захований від очумілих ручок , зовсім "ще той!" тріанг http://www.karpaty.com.ua/gps/ data/1193.html
    Якщо ще можна припустити причиною пошкодження тріангу силами природи, то ніяка блискавка, мороз та вітер не зможе роз’єднати конструкцію і перемістити частини тріангу на значні віддалі (а згадайте випадки викорчовування, приватизації чи спроби приватизації неметалевих бетонних стовпчиків).
  • [ Re: Re: Re: Тріанги проти блискавок ] відповів(-ла) SLV 08:38:13 29/07/2010
   Є хороший приклад того, як треба заземляти - хрест на горі біля Стоя. Там спеціально по хресті виведено пруток Д=6, який контуром 1,5*1,5 та 4-ма арматурами з"єднано з землею.
   І стоїть посивілий дерев"яний хрест на горі...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::