стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: На Шпиці ровером !!! ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Дякую за інформацію та фото з маршруту. А можете, будь ласка, детальніше описати крутизну схилів і час проходження відстані від дороги на Заросляк. Наскільки я зрозумів з фото стежка шириною до 1 м ? Наперед дякую.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: На Шпиці ровером !!! ]
  додав(-ла) bratysko 14:07:56 28/07/2010
  Дякую за інформацію та фото з маршруту. А можете, будь ласка, детальніше описати крутизну схилів і час проходження відстані від дороги на Заросляк. Наскільки я зрозумів з фото стежка шириною до 1 м ? Наперед дякую.
  • [ Re: Re: Re: На Шпиці ровером !!! ] відповів(-ла) Igor Melika 15:34:55 28/07/2010
   Трохи нижче Заросляка, на повороті, де "колибка-притулок", є непомітна стежка (якраз напроти цієї "колиби"), яка вздовж потічка веде на Малу Маришевську. До полонини години зо 2 ходьби. Йти доведеться навіть через зарослі, завали та весело шлюпаючи самим потічком. Нижче полонини стежка траверсує В. Маришевську і виводить на основний, крутий схил Чорногори, де почмнається жереп. У жерепі стежка доволі вузька і кам’яниста. Від Полонини Маришевсьа до Шпиць близько 2 год ходьби.
  • [ Re: Re: Re: На Шпиці ровером !!! ] відповів(-ла) Ed.ua 19:08:29 28/07/2010
   Якщо Ви користувач OZI, то крутизну схилів і багато іншого можете дізнатись з треку http://www.karpaty.com.ua/gps/ tracks.php?mtrack=118
   • [ Re: Re: Re: Re: На Шпиці ровером !!! ] відповів(-ла) bratysko 23:09:13 28/07/2010
    Та в тому біда, що я не користувач GPS і інформацію черпаю "по-дідівськи": з карт, форумів та за допомогою Google Earth. Таким макаром визначив крутизну схилів та профіль маршруту, єдине насторожує - завали дерев, про що повідомлялось вище. Ненайкраще заняття - тягати ровер через дерева або обходити з ним по хащах. А на рахунок їхати на Шпиці через Несамовите - не дуже хочеться, бо там ходив двічі, а треба відкривати нові маршрути для себе, набиратись нових вражень.
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: На Шпиці ровером !!! ] відповів(-ла) Ed.ua 07:30:10 29/07/2010
     Власне з картами якраз добре працювати в OZI.
     Зважаючи на "роверну прохідність" на сідло Маришевська-Шпиці добре вибиратись з Бистреця (через руїни польського притулку), але набір висоти там буде більший, зате ось Вам і новий маршрут:)
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: На Шпиці ровером !!! ] відповів(-ла) bratysko 10:39:13 29/07/2010
      Доброго дня. Ви мене зацікавили прогою ОЗІ, але , пошукавши інфу про даний продукт в неті, я не зовсім зрозумів, чим вона краща (при використанні на ПК вдома), ніж той же ГУГЛ ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ (хіба що в гуглі невсюди є адекватні фото з супутника). Якщо неважко просвітіть в даній темі.
      А на рахунок поїздки на Шпиці з с.Бистрець - то нам невигідно, бо розраховуємо на 1 день та рахівський поїзд, а з Ворохти є куди крутити.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: На Шпиці ровером !!! ] відповів(-ла) Ed.ua 12:58:35 29/07/2010
       Re: bratysko [registered] 10:39:13 29/07/2010 "...чим вона краща (при використанні на ПК вдома), ніж той же ГУГЛ ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ ..." :) ХА-ха-ха , не пройшло і 5 років !:)
       Як приємно читати такі слова...
       колись я відповідав на захист Гугла "...Навіть не маючи КПК і GPS я ВПЕВНЕНИЙ що OZI Explorer (чи навіть GPS TrackMaker® або інша прога, буть то Garmin® PCX5, Waypoint+, Map/Info чи Arc/Info (E00) є вагомим компонентом „джентльменського набору” туриста. Але карта є картою а глобус глобусом а тому запевняю що при хорошій трапезі ніж з виделкою не менш послужиться за ложку."
       А по суті скажу, що нічим не краща і нічим не гірша ні за Google Earth , а ні за SAS.PLANET . Ось лише Google Earth на працює з мапами (скажем з Генштабом чи довыльними відсканованими паперовими), а той же озік "хаває" космічні знимки і не лише від супутника компанії Google (ви напевне догадуэтесь що над нашими головами совгаються не лише супутники від Google)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::