стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Питання по Горганам ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Якщо не важко, хто добре знає, розкажіть скільки часу триває перехід г.Хом’як - г.Довбушанка. Чи присутнє маркування на маршруті, особливо на ділянці Малий Горган - Довбушанка. По чому орієнтуватись при виході на маршрут. Куди краще спуститись - Буковель чи Бистриця. Як краще добратись до розвилки на Поляницю
Все спілкування на дану тему
 1. [ Питання по Горганам ] додав(-ла) Спальник 22:08:45 24/06/2010
  Якщо не важко, хто добре знає, розкажіть скільки часу триває перехід г.Хом’як - г.Довбушанка. Чи присутнє маркування на маршруті, особливо на ділянці Малий Горган - Довбушанка. По чому орієнтуватись при виході на маршрут. Куди краще спуститись - Буковель чи Бистриця. Як краще добратись до розвилки на Поляницю
  • [ Re: Питання по Горганам ] відповів(-ла) german 00:28:54 25/06/2010
   Якщо йти з Татарова через Жонець з самого ранку, то можна за день встигнути побувати на водоспаді, зійти на Хом’як, Синяк, Малий Горган та ще й спуститися в долину Зубринки. Штурм Довбушанки краще починати наступного дня. Маршрут маркований, але тре пильнувати аби не збитися. З довбушанки цікавіше йти у Бистрицю, відти буси на Надвірну регулярно ходять.
  • [ Re: Питання по Горганам ] відповів(-ла) Larry 01:02:16 26/06/2010
   Давайте порахуєм. З рюкзаками від початку підйому лізти на Хомяк біля 2.5 годин. Звідти до Синяка ще десь з годину, М.Горган - ще 1.5. Спускаємось до Зубринки години півтори, піднімаємось на хребет Добошанки ще 2.5-3, до самої гори ще година, там півгодини до Ведмежика и ще півгодини до пристойної поляни щоб заночувати можна було.
   Загалом якщо приїдете вранці під початок підйому, то встигнете, але дуже замахаєтесь, нічого не нафоткаєте і толком поїсти не встигнете, лише ввечері.
   Сумарно від початку підйому я б далі, ніж за Зубринку не ліз :) ну в крайньому випадку можна вилізти на ще трав"янисту полянку перед початком кам"янистого хребта Добошанки, але не знаю, як там з водою.
   Ще завважте, що по мокрим цекотам ходити ще те задоволення, і час воно також добре-добре розтягує :) коефіцієнт може сягати 2 :)
  • [ Re: Питання по Горганам ] відповів(-ла) sakho 13:08:24 26/06/2010
   Краще не рвіть душу. А йдіть спокійно як пише german.
   На підйомі з Женця є чудовий малинник. Так що рекомендую. А летіті як скажений кінь не має сенсу. До речі тількіи спуститися в Малого Горгана є чудове місце біля коша з доброю водичкою.
  • [ Re: Питання по Горганам ] відповів(-ла) Спальник 19:28:33 26/06/2010
   Дякую всім за інформацію. А в самому Татарові легко знайти дорогу на Женець
   • [ Re: Re: Питання по Горганам ] відповів(-ла) grotes@ukr.net 23:16:23 26/06/2010
    Легко. Вернутись назад по колії. Спочатку по стежці біля колії десь 500м. далі по трасі. Десь через 2.5 км. буде роздоріжжя. Направо мостом через Прут на Яремче, наліво на Женець
    • [ Re: Re: Re: Питання по Горганам ] відповів(-ла) SLV 14:34:47 27/06/2010
     За поворотом на Жонець якійсь пасічник збудував величенький комплекс для відпочинку "Медова долина" )))) Рекламу видно здалека. А вночі світиться..
   • [ Re: Re: Питання по Горганам ] відповів(-ла) german 00:10:44 28/06/2010
    Від ст.Татарів (якщо приїхали потягом) до повороту на Жонець краще проїхати попутною маршруткою: коштує 2-3 грн, їде 10хвилин. То набагато краще аніж тащитися 4 км асфальтом. Просто зі станції виходите на трасу на зупинку та пиняєте. Кажете: до повороту на Жонець або до таблички "Микуличин".
  • [ Re: Питання по Горганам ] відповів(-ла) Спальник 20:33:59 27/06/2010
   Дякую, це ви на Ющ,,,ка натякаєте


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::